<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

15.05.2015 У медико-санітарній частині ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM тривають капремонти та оновлюється обладнання
Черкаський «Азот», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), продовжує реалізацію масштабної соціальної програми, що поліпшить надання медичної допомоги працівникам підприємства.

14.05.2015 У цеху хімводоочищення проходять планові ремонтні роботи
Виробничий процес на Черкаському «Азоті» OSTCHEM неможливий без роботи цеху хімводоочищення (ХВО). Щоб забезпечити надійну та ефективну роботу обладнання, безперебійне постачання води високої технічної кондиції в цехи підприємства, з початку року в структурному підрозділі було проведено комплекс ремонтних робіт.

07.05.2015 Обласний архів підготував виставку до 50-річчя «Азоту»
Історичні документи й фото, які розповідають про будівництво та розвиток ПАТ «АЗОТ» OSTСHEM, експонуються нині на виставці, що діє в Черкаському обласному архіві. Виставка приурочена до 50-річчя підприємства.

05.05.2015 На «Азоті» пройшли змагання з армреслінгу та дартсу
Два види змагань, приурочені до травневих свят, пройшли у спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Чоловіки мірялися силою, змагаючись з армреслінгу, а от вправність у дартсі змогли продемонструвати й представниці прекрасної статі.

05.05.2015 Півстоліття профспілка «Азоту» дбає про захист інтересів хіміків
50 років тому 3 травня 1965 року на Черкаському «Азоті» було утворено профспілкову організацію, яка увесь цей час стоїть на захисті інтересів працівників підприємства. У ці травневі дні профактив відзначив видатний ювілей, запросивши до себе ветеранів профспілкового руху «Азоту».

30.04.2015 Азотівці взяли активну участь у проведенні «Дня донора»
У медико­-санітарній частині Черкаського «Азоту» пройшов «День донора», під час проведення якого азотівці мали можливість здати кров для хворих, які її потребують.

29.04.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM показав київським школярам виробництво мінеральних добрив
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), у рамках європейського освітнього проекту «STEM: професії майбутнього», побувала група школярів з Києва. Майбутні хіміки зустрілися з провідними спеціалістами та побачили технологічних процес виробництва мінеральних добрив.

27.04.2015 Черкаський «Азот» придбав сучасні дороговартісні зварювальні апарати для ремонту обладнання
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), придбав новітні зварювальні апарати різної модифікації для оновлення ремонтно-технічної бази підприємства.

23.04.2015 Виробництво ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відповідає міжнародному стандарту якості
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завершився наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Ресертифікацію провели незалежні експерти дочірнього підприємства міжнародної компанії «Intertek».

22.04.2015 На Черкаському «Азоті» пройшов всеукраїнський форум хіміків
На базі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM пройшов всеукраїнський форум хіміків України. Учасники заходу обговорили конкретний план дій стосовно подолання кризової ситуації та забезпечення подальшого розвитку вітчизняної хімічної промисловості. Метою наради є підготовка та опрацювання пропозицій і проектів щодо розвитку українських хімічних підприємств, супроводу та впровадження інвестиційно-інноваційних проектів на період до 2025 року.

21.04.2015 ПАТ «АЗОТ» у І кварталі 2015 року працювало злагоджено й стабільно
За перший квартал 2015 року ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробило мінеральних добрив у стовідсотковому обчисленні на 103,9 відсотка.


Новини 353 - 363 з 825
Початок | Попер. | 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 | Наст. | Кінець Все