<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

02.06.2015 Виробничниці ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проходять безкоштовне мамографічне обстеження
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), спільно з Черкаським обласним онкодиспансером продовжують реалізацію програми боротьби з раком молочної залози. З 25 травня розпочалося обстеження жінок-виробничниць на пересувному мамографі.

29.05.2015 Вихованці Центру дитячої творчості влаштували талант-шоу
У Центрі дитячої творчості Черкаського «Азоту» OSTCHEM пройшов звітний концерт «Мій світ. Мій дім. Моє життя». Вихованці різних студій поділилися з гостями своїми музичними та хореографічними успіхами, яких вони досягли протягом навчального року.

29.05.2015 Заява Group DF про зупинення підприємств OSTCHEM
У зв'язку з системним і безпрецедентним тиском на бізнес OSTCHEM, хімічний холдинг Групи, з боку депутатів «Народного фронту» та їх представників у владі, Group DF оголошує про зупинку підприємств OSTCHEM – Черкаського ПАТ «Азот» та ПАТ «Рівнеазот».

27.05.2015 На Черкаському «Азоті» запроваджують систему дистанційного навчання
Навчальний центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM готується до впровадження формату дистанційного навчання працівників з питань охорони праці та технології виробництва. Він передбачає оновлення програмного забезпечення навчально-контрольної системи «Автоекзаменатор» до онлайн-версії.

25.05.2015 У подарунок хімікам – яскрава концертна програма
Офіційна частина урочистостей з нагоди ювілею ПАТ «АЗОТ» та Дня хіміка продовжилася святковим концертом. Мистецький подарунок для виробничників і гостей підготували не лише черкаські виконавці, але й відомі діячі культури України.

25.05.2015 До ювілею ПАТ «АЗОТ» відкрилася унікальна фотовиставка
Напередодні урочистостей з нагоди ювілею та Дня хіміка в Палаці культури «Дружба народів» відкрилася фотовиставка, присвячена 50-річчю Черкаського «Азоту». Ювілейна експозиція є ретроспективою розвитку й становлення одного з найпотужніших хімічних підприємств України.

25.05.2015 Хіміки відзначили 50­-річчя «Азоту» та професійне свято
Прекрасною музикою, щирими посмішками та поздоровленнями наповнився Палац культури «Дружба народів» 22 травня. Працівники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відзначили цього дня подвійне свято: День хіміка та піввіковий ювілей з дня пуску такого важливого для країни виробництва, яким був і залишається «Азот».

22.05.2015 Дмитро Фірташ привітав працівників ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM з ювілеєм підприємства та професійним святом

18.05.2015 Черкаський «Азот» активно готується до подвійного свята
Щорічно у травні святкується День хіміка. Цього ж року працівники Черкаського «Азоту» відзначатимуть не тільки професійне свято, а й видатний ювілей – 50­-річчя підприємства.

15.05.2015 У медико-санітарній частині ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM тривають капремонти та оновлюється обладнання
Черкаський «Азот», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), продовжує реалізацію масштабної соціальної програми, що поліпшить надання медичної допомоги працівникам підприємства.

14.05.2015 У цеху хімводоочищення проходять планові ремонтні роботи
Виробничий процес на Черкаському «Азоті» OSTCHEM неможливий без роботи цеху хімводоочищення (ХВО). Щоб забезпечити надійну та ефективну роботу обладнання, безперебійне постачання води високої технічної кондиції в цехи підприємства, з початку року в структурному підрозділі було проведено комплекс ремонтних робіт.


Новини 331 - 341 з 812
Початок | Попер. | 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець Все