<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

15.07.2015 Волонтерська група підприємства допомагає мобілізованим азотівцям
Працівники Черкаського «Азоту» продовжують збирати кошти для надання допомоги тим, хто нині перебуває в зоні проведення АТО. В червні-липні частину грошей було спрямовано для забезпечення необхідною амуніцією мобілізованих виробничників.

15.07.2015 Працівники підприємства підвищують кваліфікацію
Понад 2 млн. гривень Черкаський «Азот» спрямує на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників у 2015 році.

14.07.2015 На Черкаському «Азоті» OSTCHEM студенти-хіміки освоюють робітничі професії
Студенти Черкаського державного технологічного університету пройшли навчально-виробничу практику в структурних підрозділах ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF). За підсумками атестації 17 майбутніх хіміків отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

13.07.2015 «Кабінет міністрів веде антиукраїнську політику, а країну – до дефолту»
Бізнес вимагає відправити уряд у відставку. За час роботи нинішнього уряду зовнішній борг України зріс у три рази – до 1,4 трильйона гривень, а кількість безробітних зросла на 1,5 млн. осіб. Щоб погасити борг, кожен працездатний українець повинен працювати безкоштовно 10 місяців.

09.07.2015 Танцювальний талант «Дружби» оцінено найвищою нагородою фестивалю
Багаторазовий переможець і дипломант міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів зразковий хореографічний ансамбль танцю «Дружба» ПАТ «АЗОТ» щойно повернувся з міжнародного фестивалю «Золотий Олімп Карпат», що проходив у перлині Карпат – місті Яремче на Івано-Франківщині. Вихованці заслуженого працівника культури України Ольги Золотарьової отримали гран-прі – найвище визнання таланту.

08.07.2015 Олександр Сандецький представляє ПАТ «АЗОТ» у виконкомі міської ради
Вперше за багато років до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради увійшов і представник від Черкаського «Азоту» – начальник цеху водопостачання і промислової каналізації (ВПіПК) Олександр Сандецький. Персональний склад виконавчого комітету було затверджено рішенням сесії міськради в листопаді минулого року.

07.07.2015 Черкаський ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM встановив новий ліфт у грануляційній башті на виробництві карбаміду
Сучасний вантажопасажирський ліфт змонтовано у грануляційній башті цеху М-2 з виробництва карбаміду Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

02.07.2015 Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров увійшов до десятки кращих топ-менеджерів України
Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ» групи OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), посів сьоме місце в рейтингу «100 кращих топ-менеджерів України» за версією журналу «ТОП-100».

30.06.2015 Черкаський ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM долучився до міжнародної медичної програми з профілактики ВІЛ/СНІД
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), долучився до проекту Міжнародної організації праці «Добровільне консультування та тестування на ВІЛ для працівників», реалізація якого триватиме в області до кінця 2015 року.

25.06.2015 Ремонтні служби «Азоту» працюють у всіх цехах підприємства
Черкаський «Азот» OSTCHEM розпочав традиційну літню кампанію капітальних ремонтів. Оскільки роботи нині можна проводити в усіх виробничих та допоміжних цехах «Азоту», ремонтні служби підприємства завантажені повністю. Традиційно в капремонтах задіяні й підрядні організації.

25.06.2015 Працівники «Азоту» прикрашають територію своїх цехів квітами та… вирощують справжні банани
Яскраві різнобарвні квіти, бордюри, арки, плетені з лози елементи, альпійські гірки… Мова зараз іде не про парк чи чиєсь облаштоване обійстя, а про виробничу територію ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Красу клумб кожного з цехів оцінила спеціальна комісія, яка побувала в усіх структурних підрозділах.


Новини 309 - 319 з 812
Початок | Попер. | 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 | Наст. | Кінець Все