<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Закупки

Акредитація постачальників – це процедура по визначенню технічних, економічних, організаційних та інших потенційних можливостей претендента до виконання робіт та постачання  ТМЦ для потреб підприємства.

Дана процедура встановлює порядок проведення спеціалізованим акредитуючим органом акредитацію підприємства, яке виявило бажання отримати підтвердження своєї компетентності.

Результатом акредитації є Повідомлення про акредитацію, яке засвідчує, що суб’єкт є компетентним постачальником, виконавцем робіт (послуг), вказаних в Повідомленні, та відповідає встановленим вимогам якості та безпеки до продукції, що постачається,  виробничих процесів, робіт та послуг.

Після отримання Повідомлення акредитований суб’єкт допускається до участі в тендерах на поставку товарів, робіт, послуг на підприємстві Замовника у  відповідності до Повідомлення про акредитацію.

Акредитація носить добровільний характер та здійснюється по ініціативі Заявників з метою підтвердження своєї кваліфікації по відповідним видам діяльності.

Проходження процедури акредитації проводиться на безоплатній основі.

Реєстрація Заявника, а також надання інформації про компанію, включаючи копії документів, не гарантують подальшого співробітництва. Підприємство Замовника залишає за собою право на визначення строків акредитації, а також на  відмову в акредитації без повідомлення причин.  В залежності від специфіки й предмету закупок замовник має право змінювати, зменшувати або доповнювати перелік необхідних документів, передбачених в формах для акредитації, при умові,  що вони не суперечить  чинному законодавству.

Правила реєстрації

Документи