<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Закупки

Якщо Ви ще не зареєстровані в якості партнера для приймання участі в тендері, Вам необхідно:

- завантажити анкету участника;

надати документи згідно переліку

заповнити анкету й надіслати нам  на електрону пошту  tender@azot.ck.ua або доставити за адресою:  18014 м. Черкаси вул. Героїв Холодного Яру, 72, УК ПрАТ "Азот", тендерний відділ управління закупівель робіт/послуг ПрАТ "Азот" каб. 31;

- переслати нам  на електрону пошту tender@azot.ck.ua або доставити за адресою:  18014 м. Черкаси вул. Героїв Холодного Яру, 72, УК ПрАТ "Азот", тендерний відділ управління закупівель робіт/послуг ПрАТ "Азот" каб. 31 копії наступних документів, завірених печаткою підприємства:


- свідоцтво про реєстрацію;

- необхідні ліцензії, дозволи;

- баланс та звіт про прибуток та збиток за останній звітній період та за останній звітний рік.

В тому випадку, якщо буде прийнято рішення  про реєстрацію Вас в якості учасника тендеру, на  Ваш e-mail протягом двох робочих днів буде направлено повідомлення про реєстрацію. Після отримання повідомлення, Ви зможете прийняти участь в електронних торгах.   

Додаткову інформацію про порядок реєстрації та можливих причинах в її відмові можна отримати по телефону:

- (0472) 39-22-75 – управління матеріально-технічного постачання

- (0472) 39-64-12 - відділ закупівель робіт/послуг

Якщо Ви вже зареєстровані в якості партнера:


- для приймання участі в тендері з відкритими торгами Вам досить в пункті меню "Доступні тендери" вибрати доступний Вам тендер, в якому ви хочете приймати участь, та за посиланням "заявка" перейти на сторінку електронних торгів, де Ви можете познайомитися з ходом електронних торгів на поточний момент та сформувати свої пропозиції по тендеру;

 

-для участі в тендере з закритими торгами Ваші дії повинні бути такими  як і при відкритих торгах, за виключенням того, що при закритих торгах, на відміну від відкритих, Ви не побачите пропозиції інших учасників тендеру.