<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

24.06.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM підвищує рівень промислової безпеки
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), посилює рівень промислової безпеки, виконуючи масштабну програму із забезпечення готовності працівників, органів управління, аварійно-рятувальних служб до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

23.06.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM закінчує ремонт в цеху М-9 з виробництва аміачної селітри
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завершується ремонт в цеху М-9 з виробництва аміачної селітри, який готується до пуску.

22.06.2015 Завдяки депутатам-азотівцям вирішуються актуальні проблеми міста
До Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік депутатами Черкаської міської ради від ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM було внесено чимало пропозицій. Тільки за ініціативи начальника залізничного цеху Максима Скорика на реалізацію проектів на території округу №28, який охоплює частину мікрорайонів «Дніпровський» та «Калиновий», заплановано використати більше 1,4 млн. гривень.

16.06.2015 Правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM і трудовий колектив уклали Колективний договір
Адміністрація Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), підписала з працівниками підприємства новий колективний договір на 2015 рік.

15.06.2015 Свято, яке зібрало хіміків різних поколінь, – стає історією
Урочистості з нагоди піввікової історії ПАТ «АЗОТ», які відзначали всі, хто був причетний до становлення і розвитку хімічного підприємства на Черкащині, надовго залишаться у спогадах. Ще не раз подумки вони гортатимуть сторінки хвилюючих зустрічей, перебиратимуть у пам’яті епізоди розмов, сповнених поваги і тепла.

11.06.2015 Складна електроніка «Азоту» під пильним наглядом дільниці ЦЕРЦ
На спеціалістів електротехнічної лабораторії ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM покладено відповідальне завдання – ремонт і налагодження складного електроустаткування по всьому підприємству. А в разі зупинки обладнання на виробництві, саме вони, як лікарі, мають швидко встановити «діагноз» – з’ясувати чому спрацювала електроніка, аби можна було оперативно усунути несправність та відновити роботу виробництва.

10.06.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM здійснює реконструкцію головної понижуючої підстанції
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), проходить реконструкція головної понижуючої підстанції 110/6 кВ №02. Загальний обсяг інвестицій, спрямованих на реалізацію цього проекту, складе близько 40 млн. гривень.

09.06.2015 Депутати від «Азоту» працюють на благо черкащан
Рік тому депутатський корпус Черкаської міської ради поповнився представниками від ПАТ «АЗОТ». Тоді перемогу на своїх виборчих округах здобули директор департаменту з якості підприємства Іван Сухарьков та начальник залізничного цеху Максим Скорик, яким за цей час вдалося чимало зробити для жителів своїх округів та міста в цілому.

08.06.2015 Хіміки-волонтери надають посильну допомогу учасникам АТО
Працівники Черкаського «Азоту» регулярно надсилають гуманітарну допомогу українським військовим, які нині перебувають на Сході. Силами виробничників та ініціативної групи підприємства «Україна понад усе» станом на кінець травня зібрано вже 412 тис. грн., з яких протягом року на цільове використання було спрямовано більше 365 тис. грн.

02.06.2015 Палац культури «Дружба народів» привітав черкаських дітлахів
Творчі колективи Палацу культури «Дружба народів» влаштували феєричне свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Культурно-мистецька подія стала для них останньою у цьому концертному сезоні.

02.06.2015 «День захисту» для дітей, які його особливо потребують
У Міжнародний день захисту дітей працівники Черкаського «Азоту» традиційно потурбувалися про тих, для кого це свято має особливий зміст – дітей з малозабезпечених родин, з особливими потребами, дітей-сиріт.


Новини 320 - 330 з 812
Початок | Попер. | 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 | Наст. | Кінець Все