<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

02.09.2015 ПАТ «АЗОТ» успішно адаптується до вимог європейських стандартів
Рівень життя людини і суспільства загалом визначає якість товарів та послуг. Важливу роль у вирішенні проблеми якості відіграє стандартизація, яка є ефективним засобом управління якістю і забезпечення безпеки продукції, робіт та послуг. Стандартизація – це встановлення єдиних норм і вимог на готову продукцію, напівфабрикати, сировину й матеріали.

01.09.2015 Азотівці привітали майбутніх колег-хіміків з Днем знань
Представники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM привітали першокурсників Черкаського державного технологічного університету та Черкаського політехнічного технікуму, які в перспективі зможуть поповнити висококваліфікований колектив підприємства.

01.09.2015 Завдяки ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM перший дзвоник для черкаських школярів став справжнім святом
ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), допоміг 10-ти підшефним школам підготуватися до 1 вересня, виконавши найнеобхідніші ремонтні роботи. Також учні цих шкіл отримали можливість побувати в Палаці культури «Дружба народів», де для них було підготовлено святкову програму.

27.08.2015 Ветеран «Азоту» виборов «золото» чемпіонату України
Шості літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з боротьби самбо пройшли в Кароліно-Бугаз Одеської області. Ветеранові праці ПАТ «АЗОТ», майстру спорту Ігорю Королькову вдалося перемогти на татамі своїх суперників і стати «золотим» чемпіоном змагань.

26.08.2015 У котельному цеху проходять планові ремонтні роботи
Котельний цех готується до роботи в опалювальний період, проводячи ревізію та ремонт устаткування, трубопроводів пари та гарячої води. Нині триває ремонт котла №3.

25.08.2015 Поки живе в нас прагнення свободи, Україні бути!
Ще два роки тому, перед подіями на Майдані ніхто й подумати не міг, що частина українців, піде воювати, частина стане волонтерами, а хтось – біженцями на рідній землі.  Проте, коли український народ піднявся на захист своїх прав, своєї держави, справжні патріоти не ставили питань, просто робили те, що найбільш потрібно.

19.08.2015 Подарунок до Дня незалежності України хімікам Черкаського «Азоту»
Подарунок до 24-ї річниці Незалежності зробило керівництво OSTCHEM Дмитра Фірташа кращим працівникам підприємств, що входять до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF).

05.08.2015 На ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проходить планова заміна інженерних мереж
Черкаський «Азот» OSTCHEM проводить планомірну заміну ділянок підземних трубопроводів оборотної та фільтрованої води. Комплексні роботи завершилися в цехах хімводоочищення (ХВО), К-3 та М-5.

24.07.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM забезпечує працівників путівками для відпочинку та оздоровлення
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), триває період літнього оздоровлення працівників підприємства та їхніх дітей.

16.07.2015 ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО НАМІРУ ЗМІНИ ТАРИФУ на централізоване водовідведення (в частині очищення стічних вод)
Згідно пункту 2.2. розділу II Наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформуємо про намір нашого підприємства здійснити зміну тарифу на централізоване водовідведення (в частині очищення стічних вод).  

16.07.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проводить капітальний ремонт на виробництві аміаку
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (Group DF), триває плановий капітальний ремонт у цеху А-3 з виробництва аміаку.


Новини 298 - 308 з 812
Початок | Попер. | 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 | Наст. | Кінець Все