<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

30.03.2016 Інженери проектно-конструкторського відділу «Азоту» створюють до шестисот проектів на рік
Сьогодні інженерна група проектно-­конструкторського відділу (ПКВ) ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM здійснює конструкторський супровід практично всіх робіт, які проводяться підприємством – від ремонту приміщень та встановлення дитячих майданчиків у місті до складних проектів з модернізації, ремонту та технічного переоснащення виробництва.

29.03.2016 «Черкасиводоканал» вирішив «залповим ударом» вивести з ладу очисні споруди «Азоту»?
Через залповий скид великої кількості крупних грубодисперсних відходів, який стався 28 березня о 20 год. 20 хв. з насосних станцій ГНС №1 та ГНС №2 КП «Черкасиводоканал», забилося та аварійно зупинилося обладнання в грабельному відділенні очисних споруд ПАТ «АЗОТ».

29.03.2016 Черкаський «Азот» виробив понад півмільйона тонн мінеральних добрив для українських аграріїв
Черкаський «Азот», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), з початку 2016 року виробив 508 тис. тонн мінеральних добрив. З них понад 231 тис. тонн аміачної селітри, 166 тис. тонн карбаміду, 103 тис. тонн карбамідо-аміачної суміші (КАС) та близько 6 тис. тонн аміачної води.

29.03.2016 Рівні показників якості надання телекомунікаційних послуг та обслуговувування споживачів на телекомунікаційній мережі ПАТ "Азот"

28.03.2016 Справу Валерія Молчанова продовжують дві дочки
Зазвичай продовжувати справу батька, який має технічну спеціальність, беруться хлопці. А в родині заступника начальника цеху К­-3 Валерія Молчанова це зробили дочки Ксенія та Фотинія, які працюють в цьому ж цеху апаратниками розділення повітря – здійснюють прийом, зберігання та відпуск споживачам рідкого кисню.

28.03.2016 Каналізаційні стоки міста у десятки разів перевищують гранично допустимі скиди
У стічних каналізаційних водах міста, що надходять на біологічні очисні споруди (ОПСВ) ПАТ «АЗОТ», значно перевищені гранично допустимі скиди (ГДС) цілого ряду небезпечних хімічних речовин.

25.03.2016 Черкаський «Азот» приймає чемпіонат області з волейболу
ПАТ «АЗОТ» надав ігровий зал свого спорткомплексу для проведення відкритого чемпіонату області з волейболу, в якому загалом взяли участь 16 команд (основна ліга та ліга ветеранів). Бере участь у змаганнях і збірна команда «Азоту».

23.03.2016 Швидко вивчити англійську мову дітям хіміків допоможуть іноземці
У Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM успішно запровадили формат інтерактивного англійського клубу, який став відмінним доповненням до шкільної програми та альтернативою платним мовним курсам.

21.03.2016 Волонтери підприємства підтримують українських військових на Сході
Нещодавно посилку від активістів ініціативної групи Черкаського «Азоту» «Україна понад усе» отримали бійці 128-ї окремої гірничо-піхотної бригади.

18.03.2016 У Черкаській гімназії №9 відзначили кращих кадетів та відмінників захисту Вітчизни
У Черкаській гімназії №9 під час урочистого шикування 18 березня відзначили кадетів, які найкраще проявили себе в першому семестрі. У цій важливій для навчального закладу події взяли участь Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та депутат Черкаської міської ради, головний електрик ПАТ «АЗОТ» Ігор Кривошеєв.

16.03.2016 Цех електропостачання – чемпіон з волейболу
Згідно з календарним планом спортивно-­масових заходів, щорічно на ПАТ «АЗОТ» проводиться чемпіонат і кубок з волейболу серед команд структурних підрозділів товариства. Не став винятком і 2016 рік.


Новини 243 - 253 з 818
Початок | Попер. | 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | Наст. | Кінець Все