<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

28.04.2016 Хору ветеранів праці ПАТ «АЗОТ» – 15 років
27 квітня у Палаці культури «Дружба народів» відбувся ювілейний звітний концерт народного аматорського колективу профспілок України – хору ветеранів Черкаського «Азоту», який 15 років поспіль перебуває в полоні пісенного мистецтва. У репертуарі хористів близько ста пісень. Є навіть такі самобутні твори, які не виконує жоден творчий колектив  Черкащини.

28.04.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM розпочинає співпрацю з «Київським політехнічним інститутом»
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), побували з екскурсією студенти інженерно-хімічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»). Майбутні інженери-механіки ознайомилися з особливостями технологічного процесу на виробництві мінеральних добрив.

22.04.2016 Керівництво холдингу OSTСHEM та ПАТ «АЗОТ» урочисто передали місту 15 сучасних тролейбусів
Парк міського електротранспорту Черкас віднині поповнився п’ятнадцятьма сучасними тролейбусами, які сьогодні на Соборній площі урочисто передали місту керівництво холдингу  OSTСHEM та ПАТ «АЗОТ».

21.04.2016 Шановні жителі й гості міста, представники ЗМІ!
Завтра, 22 квітня 2016 року, о 13.00 на Соборній площі відбудеться урочиста передача 15 тролейбусів, подарованих місту ПАТ «АЗОТ» за участю керівництва міста, Групи компаній Group DF, OSTCHEM, ПАТ «АЗОТ», громадськості.

19.04.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM І ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), підписав Угоду про співпрацю та партнерство з Черкаською міською радою.

15.04.2016 Черкаські хіміки наростили обсяги збуту рідких добрив
У першому кварталі цього року Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), наростив продажі рідких добрив, порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

14.04.2016 Азотівці налагодили плідну співпрацю з черкаськими волонтерами
Ініціативна група ПАТ «АЗОТ» «Україна понад усе» тісно співпрацює з громадськими організаціями Черкас. Насамперед волонтери підприємства регулярно допомагають комплектувати для бійців АТО посилки з найбільш затребуваними на передовій речами.

13.04.2016 Завершився командний чемпіонат ПАТ «АЗОТ» із настільного тенісу
Близько двох тижнів тривав чемпіонат ПАТ «АЗОТ» з настільного тенісу, в якому змагалися 8 команд працівників структурних підрозділів товариства.

12.04.2016 Команда «Азот» посіла третє місце відкритої першості Черкас із волейболу
Бронзові медалі виборола збірна команда ПАТ «АЗОТ» у відкритій першості Черкас із волейболу «Златогор-ліга». Якщо в попередні роки на міських і обласних змаганнях підприємство представляла тільки футбольна команда, цього сезону «Азот» представлений ще й у волейболі.

11.04.2016 Представники «Азоту» привітали дитсадок з півстолітнім ювілеєм
Депутат міської ради від ПАТ «АЗОТ», головний електрик підприємства Ігор Кривошеєв та начальник відділу маркетингу Олександр Жмурко завітали до дитячого садочка №39, щоб привітати його колектив з 50-річним ювілеєм.

31.03.2016 Модернізація виробництва забезпечила економію енергоресурсів
Виробничі цехи ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM утримують максимальне навантаження з виробітку продукції і водночас високий рівень енергоефективності технологічного процесу. Починаючи з січня цього року, підприємство зекономило енергетичних ресурсів на суму 12,9 млн. грн.


Новини 232 - 242 з 818
Початок | Попер. | 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | Наст. | Кінець Все