<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

25.09.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відновлює виробництво
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), почав процес пуску виробництва.

18.09.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM застосовує інноваційні прилади для боротьби з корозією
Сучасний бороскоп (відеодефектоскоп) виробництва американської фірми «Extech» придбав ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM для лабораторії боротьби з корозією. За його допомогою фахівці проводять контроль і дослідження поверхні металу трубопроводів, агрегатів та механізмів у недоступних для візуального огляду місцях.

17.09.2015 У цеху М­-2 ремонтують апарати високого тиску
Близько трьох тижнів тривала робота із заміни футерування в колоні синтезу цеху з виробництва карбаміду М-­2 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Щоб скоротити термін ремонту, його позмінно виконували три збірні бригади управління капітальних ремонтів підприємства, у складі яких працювали котельники, слюсарі та зварювальники.

16.09.2015 У Центрі дитячої творчості створюватимуть мультики
Новий «навчальний» рік – нова програма розвитку. Вже незабаром у Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» запрацює студія мультиплікації. Відтепер кожен вихованець зможе спробувати себе в ролі аніматора.

11.09.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM інвестує в діагностику обладнання понад 4 мільйони гривень
ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM спрямує більше 4,3 млн. грн. на проведення експертно-технічного діагностування обладнання й комунікацій. На сьогодні експертне обстеження пройшло понад 600 одиниць устаткування.

02.09.2015 НА РИНКУ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ УКРАЇНИ ОРУДУЮТЬ ШАХРАЇ
До уваги споживачів! У зв’язку з тим, що нині на внутрішньому ринку спостерігається дефіцит азотних добрив, в Україні активізувалися злочинні групи, які займаються шахрайством.

02.09.2015 ПАТ «АЗОТ» успішно адаптується до вимог європейських стандартів
Рівень життя людини і суспільства загалом визначає якість товарів та послуг. Важливу роль у вирішенні проблеми якості відіграє стандартизація, яка є ефективним засобом управління якістю і забезпечення безпеки продукції, робіт та послуг. Стандартизація – це встановлення єдиних норм і вимог на готову продукцію, напівфабрикати, сировину й матеріали.

01.09.2015 Азотівці привітали майбутніх колег-хіміків з Днем знань
Представники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM привітали першокурсників Черкаського державного технологічного університету та Черкаського політехнічного технікуму, які в перспективі зможуть поповнити висококваліфікований колектив підприємства.

01.09.2015 Завдяки ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM перший дзвоник для черкаських школярів став справжнім святом
ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), допоміг 10-ти підшефним школам підготуватися до 1 вересня, виконавши найнеобхідніші ремонтні роботи. Також учні цих шкіл отримали можливість побувати в Палаці культури «Дружба народів», де для них було підготовлено святкову програму.

27.08.2015 Ветеран «Азоту» виборов «золото» чемпіонату України
Шості літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з боротьби самбо пройшли в Кароліно-Бугаз Одеської області. Ветеранові праці ПАТ «АЗОТ», майстру спорту Ігорю Королькову вдалося перемогти на татамі своїх суперників і стати «золотим» чемпіоном змагань.

26.08.2015 У котельному цеху проходять планові ремонтні роботи
Котельний цех готується до роботи в опалювальний період, проводячи ревізію та ремонт устаткування, трубопроводів пари та гарячої води. Нині триває ремонт котла №3.


Новини 287 - 297 з 807
Початок | Попер. | 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 | Наст. | Кінець Все