<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

05.11.2015 Зварювальники «Азоту» ремонтують обладнання з ювелірною точністю
Жоден поточний чи капітальний ремонт на Черкаському «Азоті» OSTCHEM не проходить без участі команди зварювальників управління капітальних ремонтів. Завдяки їхньому високому професіоналізму, визнаному на всеукраїнському та міжнародному рівнях, ефективно функціонує технологічне обладнання на проммайданчику товариства.

04.11.2015 Команда хіміків – бронзовий призер обласної Спартакіади профспілок
Фінальні змагання XXII Спартакіади профспілок Черкаської області пройшли 17 жовтня 2015 року на майданчиках спортивної арени спорткомплексу «Манеж». У них взяли участь 13 збірних команд галузевих профспілкових організацій, які змагалися з армспорту, гирьового спорту, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.

02.11.2015 Черкаський «Азот» OSTCHEM привітав підшефну школу №21 з півстолітнім ювілеєм
ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) привітав з півстолітнім ювілеєм підшефну загальноосвітню школу №21. Урочистості з нагоди свята пройшли в Палаці культури черкаських хіміків «Дружба народів».

30.10.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM допомагає у професійній реалізації студентів
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), заохочує до професійного зростання здібних студентів. У рамках ініційованої холдингом освітньої програми з підтримки хімічної освіти вони мають можливість пройти на підприємстві навчально-виробничу практику.

22.10.2015 Черкаський «Азот» OSTCHEM продовжує реалізацію соціально важливих проектів та заходів
Черкаський «Азот», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), продовжує реалізацію в Черкасах соціально важливих проектів та заходів у рамках програми «Збережи своє місто».

21.10.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM виконує зобов’язання з поставки добрив
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), працює на максимальному навантаженні. Сьогодні вітчизняні сільгоспвиробники забезпечуються основними видами добрив, які виробляє підприємство: аміачною селітрою, карбамідом, карбамідо-аміачною сумішшю (КАС).

15.10.2015 Черкаський «Азот» продовжує встановлювати в місті дитячі майданчики
У День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров та начальник економічного бюро управління капітальних ремонтів Олександр Панченко урочисто відкрили ігровий майданчик у дворі будинків №№4 та 6 на вул. Героїв Сталінграду.

08.10.2015 На Черкаському «Азоті» стався нещасний випадок
7 жовтня під час виконання службових обов’язків загинув начальник зміни В.П. Набока. Нині з’ясовуються обставини.

07.10.2015 За ініціативи ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM розробляються професійні стандарти для хімічної галузі
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), розробили перший професійний стандарт, який регулюватиме підготовку машиністів компресорних установок виробництва аміаку.

30.09.2015 Черкаський «Азот» OSTCHEM переміг у регіональному конкурсі якості
Карбамідо-аміачна суміш, яку виробляє ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM, здобула перемогу в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» першого регіонального конкурсу «Черкаська якість».

25.09.2015 Хіміки допомогли Клубу Юних Моряків підняти з води корабель
ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM допоміг підняти з Дніпра на сушу навчальний корабель Черкаського Клубу Юних Моряків «Ярославець», який потребував капітального ремонту.


Новини 276 - 286 з 807
Початок | Попер. | 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | Наст. | Кінець Все