<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

30.12.2015 Кілька цехів «Азоту» відсвяткували в грудні виробничі ювілеї
У березні 2015 року ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM святкував 50-річчя з моменту отримання першої продукції – рідкого аміаку, після чого один за одним будувалися та пускалися цехи з виробництва мінеральних добрив. Паралельно з ними організовувалися й допоміжні цехи, без яких також неможлива робота заводу. У грудні виробничі ювілеї відзначили цех з виробництва азотної кислоти, цех водопостачання і промислової каналізації та цех складського господарства.

29.12.2015 Новий рік – це завжди нові плани, здобутки та сподівання
Планування, виробництво та збут – три кити, на яких тримається підприємство. Від того, наскільки чітко та професійно ведеться робота в цих напрямах, залежить його успіх, фінансова стабільність та прибутковість. Нині всі наші сподівання та надії спрямовані у Новий 2016 рік. Яким він може бути для Черкаського «Азоту» та його колективу, нам розповіли «стратеги і тактики» нашого підприємства, керівники планово-економічного, виробничого відділів та відділу збуту. А ще вони та їхні колективи змогли принагідно привітати всіх колег-азотівців з прийдешніми святами.

28.12.2015 Діти азотівців безкоштовно вивчатимуть англійську мову
У Центрі дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» організували англійський інтерактивний клуб «Simple English». До старту занять залишилися лічені дні.

15.12.2015 Працівники «Азоту» привітали школу №5 з ювілеєм
11 грудня 2015 року в ПК «Дружба народів» відбулися урочистості з нагоди 125-ої річниці  Черкаської загальноосвітньої школи №5, яка є підшефною для ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

10.12.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проводить масштабний плановий капітальний ремонт на виробництві азотної кислоти
На Черкаському «Азоті» OSTCHEM триває масштабний плановий капітальний ремонт у цеху М-5 з виробництва неконцентрованої азотної кислоти. Загальний обсяг капіталовкладень, спрямованих на реалізацію запланованих організаційно-технічних заходів, складає понад 3 мільйони гривень.

09.12.2015 Газорятівники «Азоту» збирають перший урожай бананів
Колектив ВГРЗ Черкаського «Азоту» встигає не тільки виконувати свої професійні зобов’язання щодо забезпечення газової безпеки товариства, але й знаходить час для вирощування екзотичних рослин у зимовому саду. Вперше до фруктового кошика, окрім лимонів і гранатів, додалися ще й банани.

08.12.2015 Волонтери підприємства оперативно виконують прохання з передової
Працівники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM продовжують збирати кошти для допомоги військовим, які за будь-­яких погодних умов та політичних домовленостей, удень та вночі несуть варту на сході України, оберігаючи спокійне та мирне життя мільйонів своїх співвітчизників.

07.12.2015 Черкаський «Азот» успішно втілює програму розвитку молодих кадрів
На Черкаському «Азоті» OSTCHEM продовжується реалізація експериментальної програми підготовки персоналу, яка тісно пов’язана з формуванням кадрового резерву. Кожен із її учасників – потенційний кандидат на посаду начальника зміни.

04.12.2015 Діти азотівців зустрілися з героями нашого часу
Третього грудня в усьому світі відзначали Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Щороку педагогічний колектив Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» проводить з цієї нагоди заходи, спрямовані на інтеграцію в суспільство дітей з вадами здоров’я.

03.12.2015 Зварювальники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM стали переможцями престижного конкурсу
Зварювальники Черкаського «Азоту», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), здобули призові місця на XI всеукраїнському професійному конкурсі «Золотий кубок Бенардоса – 2015», що проходив у Києві.

01.12.2015 У спорткомплексі пройшли змагання з дартсу
Наприкінці листопада 2015 року в спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» пройшов турнір з дартсу серед працівників структурних підрозділів товариства, присвячений річниці Євромайдану.


Новини 276 - 286 з 825
Початок | Попер. | 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | Наст. | Кінець Все