<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

07.12.2015 Черкаський «Азот» успішно втілює програму розвитку молодих кадрів
На Черкаському «Азоті» OSTCHEM продовжується реалізація експериментальної програми підготовки персоналу, яка тісно пов’язана з формуванням кадрового резерву. Кожен із її учасників – потенційний кандидат на посаду начальника зміни.

04.12.2015 Діти азотівців зустрілися з героями нашого часу
Третього грудня в усьому світі відзначали Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Щороку педагогічний колектив Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» проводить з цієї нагоди заходи, спрямовані на інтеграцію в суспільство дітей з вадами здоров’я.

03.12.2015 Зварювальники ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM стали переможцями престижного конкурсу
Зварювальники Черкаського «Азоту», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), здобули призові місця на XI всеукраїнському професійному конкурсі «Золотий кубок Бенардоса – 2015», що проходив у Києві.

01.12.2015 У спорткомплексі пройшли змагання з дартсу
Наприкінці листопада 2015 року в спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» пройшов турнір з дартсу серед працівників структурних підрозділів товариства, присвячений річниці Євромайдану.

30.11.2015 Добрива ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM увійшли до сотні найкращих товарів України
Карбамідо-аміачна суміш (КАС) виробництва ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), здобула перемогу в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» національного конкурсу якості «100 кращих товарів України».

27.11.2015 Навчальний центр Черкаського «Азоту» став базовим для хімічних підприємств холдингу OSTCHEM
У Навчальному центрі Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), запроваджується програма навчання та підвищення кваліфікації для працівників хімічних підприємств холдингу.

26.11.2015 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проводить реконструкцію біологічних очисних споруд, які очищають каналізаційні стоки міста
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), проводить реконструкцію цеху очистки промислових і стічних вод. Цех очищає не лише стоки підприємства, а й каналізаційні стоки міста. В розвиток цього структурного підрозділу підприємство інвестує понад 2,6 мільйона гривень.

25.11.2015 Цех А-­3 перевиконав план та скоротив енерговитрати
Виробництво аміаку одне з найскладніших на Черкаському «Азоті» OSTCHEM, адже в процесі задіяні всі хімічні реакції, що застосовуються у промисловій неорганічній хімії. До того ж, саме аміак є сировиною для виробництва всієї продукції підприємства, і від злагодженої роботи аміачників залежить успіх роботи всього «Азоту».

23.11.2015 Виконання паперової роботи на «Азоті» забезпечує бюро розмножувальної техніки
Сотні тисяч примірників журналів, рапортів, бланків та багато інших необхідних для роботи підприємства документів друкується в бюро розмножувальної техніки Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Завдяки цьому відділу вся необхідна друкарська продукція виготовляється безпосередньо на території товариства.

18.11.2015 Волонтери підприємства допомагають воїнам утеплитися на зиму
З настанням осінніх холодів на перший план знову вийшло завдання тепло вдягти українських воїнів. Волонтери групи «Україна понад усе» Черкаського «Азоту» придбали все необхідне для 9-­ти працівників підприємства, які проходять нині службу в АТО.

09.11.2015 Черкаський «Азот» працює на повному навантаженні
Усі виробничі цехи Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM працюють на повному навантаженні, виробляючи високоякісні  мінеральні добрива, які відразу ж відвантажуються споживачам. Найбільший попит нині на аміачну селітру, карбамід, аміак та аміачну воду.


Новини 265 - 275 з 807
Початок | Попер. | 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | Наст. | Кінець Все