<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

19.02.2016 Повернення боргів чи промивання мізків? ХТО заробляє на очищенні стоків?
Прес-конференція, яку днями дав начальник КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, не бажаючи повертати ПАТ «АЗОТ» 17,2 млн. грн. боргу за очистку промислових та стічних вод цехом ОПСВ, знову підняла на поверхню питання: хто насправді очищає стоки міста і хто на цьому заробляє кошти!? Ситуацію коментує Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

18.02.2016 ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПАТ «АЗОТ» У СФЕРІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2016 РІК

08.02.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM інвестував понад 70 мільйонів гривень у реалізацію соціальних проектів
У 2015 році Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), спрямував більше 70 мільйонів гривень на втілення проектів корпоративної соціальної відповідальності.

29.01.2016 Працівник ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM удостоєний високої державної нагороди
Звання «Заслужений працівник промисловості України» отримав слюсар-ремонтник цеху з виробництва карбаміду М-6 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM Андрій Кікаленко. Відповідний Указ підписано Президентом України.

26.01.2016 Віталій Скляров: Стабільна робота – найбільше наше прагнення у 2016 році
Традиційно в новий рік ми входимо з надією, що він буде кращим та успішнішим для країни, для рідного міста, для кожної родини. Підвищення ж рівня життя громадян напряму пов’язане з розвитком економіки, стабільною та успішною роботою підприємств. Про те, з якими здобутками та планами входить у новий рік стратегічне для нашого регіону підприємство – Черкаський «Азот» OSTCHEM, наша розмова з його керівником Віталієм Скляровим.

22.01.2016 Депутати від ПАТ «АЗОТ» відстоюють інтереси громади міста
Топ-подією в четвертому кварталі 2015 року, безсумнівно, стали вибори до місцевих рад, у яких взяли участь кандидати від ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM у складі ВО «Черкащани». Хімікам вдалося не тільки перемогти на своїх виборчих округах, але й подвоїти своє представництво. Вже другою каденцією робота в міській раді стала для директора департаменту з якості ПАТ «АЗОТ» Івана Сухарькова та начальника залізничного цеху Максима Скорика. Спільно з ними інтереси громади міста тепер відстоюють і секретар ради Черкаської міської організації ВО «Черкащани» Павло Карась, головний електрик підприємства Ігор Кривошеєв та начальник адміністративно-господарського відділу Григорій Кузьменко.

21.01.2016 Соціальна політика ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM базується на міжнародних стандартах
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), є учасником Глобального договору ООН – ініціативи з корпоративної соціальної відповідальності бізнесу. Підприємство публічно заявляє про готовність інтегрувати світові принципи підприємницької діяльності.

20.01.2016 Волонтери «Азоту» утеплюють бійців АТО
Ініціативна група «Україна понад усе», що діє на ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM, продовжує утеплювати військовослужбовців на передовій. Залежно від потреби і замовлення,  активісти підприємства надсилають на схід різні комплекти зимового одягу та взуття.

19.01.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM виробив у грудні рекордну кількість аміачної селітри
Цех М-9 з виробництва аміачної селітри Черкаського «Азоту», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробив у грудні близько 105 тис. тонн продукції.

13.01.2016 Колядували, щедрували, нову радість дарували на щастя та удачу
Різдво, Старий новий рік – найулюбленіші свята новорічно-різдвяного циклу. Адже в них сконцентровано стільки магічної сили, веселощів, щедрих подарунків і побажань, що, певно, не містить жодна інша українська традиція.

31.12.2015 Мільйони тонн карбаміду – за працівниками цеху М-2
Лише для українських аграріїв постачається нині карбамід, вироблений ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Попит на добрива не спадає і взимку – сільгоспвиробники поспішають запастися ними для проведення весняної посівної.


Новини 265 - 275 з 825
Початок | Попер. | 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | Наст. | Кінець Все