<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

02.06.2016 Центр дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM провів конкурс мультфільмів
У Центрі дитячої творчості Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), з нагоди Міжнародного дня захисту дітей пройшов конкурс пластилінової мультиплікації.

30.05.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM подарував підшефним школам міста набори лабораторного посуду
Черкаський «Азот», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), зробив подарунки підшефним школам до свята останнього дзвоника.

30.05.2016 Черкаський «Азот» OSTCHEM відзначив професійне свято – День хіміка
Виробничники ПАТ «АЗОТ» відзначили День хіміка. Традиційна церемонія нагородження працівників та святковий концерт відбулися 27 травня в Палаці культури «Дружба народів».

26.05.2016 Вони вперше зібралися разом напередодні професійного свята – Дня хіміка
Незабутню зустріч напередодні професійного свята – Дня хіміка влаштував для співробітників – керівників структурних підрозділів, які нині на заслуженому відпочинку, а також для тих, хто ще й сьогодні продовжує трудитися на ПАТ «АЗОТ», колишній його генеральний директор, а нині Голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців України Борис Сергійович Райков.

23.05.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM завершив капітальний ремонт на виробництві карбаміду в цеху М-2
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завершився капітальний ремонт у цеху М-2 з виробництва карбаміду.

10.05.2016 Рятувальники ПАТ «АЗОТ» допомогли усунути витік аміаку з автомобіля ТОВ «Облагрохім-Черкаси»
Запобігти надзвичайній ситуації, яка сталася 9 травня на об’їзній дорозі м. Черкаси поблизу села Хутори, вдалося завдяки оперативним та професійним діям воєнізованого газорятувального загону Черкаського «Азоту», а також пожежної частини ДПРЧ-18 1 ДПРЗ, що знаходиться в розташуванні підприємства.

10.05.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM організувало свято в Парку хіміків до Дня Перемоги
Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), провів у Парку хіміків свято для ветеранів та жителів мікрорайону в рамках відзначення 71-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

04.05.2016 Черкащанин власноруч виготовляє городню техніку
Досвідчений механік Михайло Лавріненко, трудова біографія якого пов’язана з Черкаським «Азотом», звик до раціоналізаторства не лише на виробництві, а й у побуті. Для виконання робіт по господарству на своїй присадибній ділянці в селі Червона Слобода чоловік застосовує техніку, змайстровану власними руками.

29.04.2016 Азотівці долучилися до Всесвітнього дня охорони праці
З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, спрямованого на підвищення культури виробництва й профілактики виробничого травматизму, на Черкаському «Азоті» було проведено низку заходів. Цього року за рекомендацією Міжнародної організації праці цей день пройшов під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

29.04.2016 Щиро вітаємо з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Дорогі виробничники, черкащани! Нехай у ці величні дні ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, до своєї родини, до друзів та колег, до всіх, хто живе поруч з вами і потребує уваги та тепла.

29.04.2016 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM допоміг прибрати місто до великодніх свят
Протягом квітня працівники Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), працювали над благоустроєм вулиць, житлових дворів, територій навчальних закладів міста, долучаючись до всіх екологічних акцій, що проходили цього місяця.


Новини 210 - 220 з 807
Початок | Попер. | 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 | Наст. | Кінець Все