<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

26.11.2015

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM проводить реконструкцію біологічних очисних споруд, які очищають каналізаційні стоки міста

Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (Group DF), проводить реконструкцію цеху очистки промислових і стічних вод. Цех очищає не лише стоки підприємства, а й каналізаційні стоки міста. В розвиток цього структурного підрозділу підприємство інвестує понад 2,6 мільйона гривень.

– Одним із пріоритетних напрямків діяльності підприємства було визначено екологічний аспект. Інвестуючи в розвиток біологічних очисних споруд, ми забезпечуємо екологічну, а відтак і економічну безпеку «Азоту» й міста Черкаси в цілому, – зазначає Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Щорічно на утримання і розвиток очисних споруд спрямовуються десятки мільйонів гривень. Крім того, як суб’єкт господарювання, що має ліцензію на очищення міських стоків, ми додатково інвестуємо в розвиток очисних споруд частину коштів, одержаних за надання місту відповідних послуг.Нині в цеху ОПСВ триває реалізація інвестиційної програми, схваленої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Для забезпечення належної якості очищених стічних вод буде проведено заміну мулосмоку та ремонт днища відстійника. На реалізацію цього заходу виділено близько 700 тисяч гривень без ПДВ. Стільки ж коштуватиме і заміна мулоскребку на первинному відстійнику. На першій технологічній частині очистки стоків зараз проходить заміна механічної грабельної решітки.

Сучасне обладнання забезпечить надійність і стабільність технологічного процесу очистки стоків, а також економію енергоресурсів. Тільки за рахунок потужності двигуна нового мулосмоку майже втричі зменшиться споживання електроенергії – із 19272 кВт/год до 6570 кВт/год у рік. Загальний економічний ефект від впровадження цього проекту складе понад 160 тис. грн.

Крім того, в рамках цьогорічної інвестиційної програми в цеху ОПСВ оновиться парк спецтехніки, зокрема буде придбано гусеничний бульдозер. Цей вид транспорту необхідний для чистки мулових карт, розташованих на 30 га території, облаштування котлованів, планування території після виконання ремонтних робіт на напірно-каналізаційних колекторах тощо.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку