<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.11.2015

Добрива ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM увійшли до сотні найкращих товарів України

Карбамідо-аміачна суміш (КАС) виробництва ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), здобула перемогу в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» національного конкурсу якості «100 кращих товарів України».

Нагородження переможців та лауреатів ХІІ всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України», спрямованого на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, пройшло в Українському домі.

– Це ще одна нагорода, яка засвідчує високу якість нашої продукції. Щоб постачати на ринок конкурентоспроможні мінеральні добрива, ми дотримуємося в процесі виробництва найвищих міжнародних норм і стандартів, постійно модернізуємо обладнання, впроваджуємо інноваційні технології, – зазначає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – Підвищений попит на нашу продукцію, надійні партнерські відносини, довіра і визнання споживачів – це результат злагодженої та ефективної роботи багатотисячного колективу.

Як відзначають експерти, щороку на вітчизняному ринку міндобрив збільшується частка КАС. Наприклад, за сезон осінь – весна 2005 – 2006 рр. «Азот» відвантажив українським аграріям лише 892 тонн КАСу, то за відповідний період 2014 – 2015 рр. – більше 277 тис. тонн. Такий приріст забезпечується прогресивністю та універсальністю цих добрив. Зокрема, вони єдині містять одразу три форми азоту – нітратну, амонійну та амідну, що сприяє пролонгованому живленню рослин протягом всього періоду вегетації.


Комерційний директор ПАТ «АЗОТ» Андрій Коваленко

– Незважаючи на те, що осіння посівна кампанія закінчилася, сільгоспвиробники продовжують інтенсивно закуповувати добрива, – зауважує Андрій Коваленко, комерційний директор ПАТ «АЗОТ». – Протягом перших двох декад листопада ми відвантажили понад 18 тис. тонн КАСу. В найближчі кілька місяців попит на ці добрива додатково підвищиться й утримуватиметься до літа.

Першу тонну карбамідо-аміачної суміші в цеху М-7 Черкаського «Азоту» було отримано в 1993 році. Нині завдяки значним капіталовкладенням холдингової компанії OSTCHEM, до складу якої підприємство увійшло в 2011 році, «Азот» є вітчизняним лідером з виготовлення цієї продукції.

Нагадаємо, минулого року до сотні найкращих вітчизняних товарів увійшла аміачна селітра, яку виробляє ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку