<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.12.2015

Діти азотівців зустрілися з героями нашого часу

Третього грудня в усьому світі відзначали Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Щороку педагогічний колектив Центру дитячої творчості ПАТ «АЗОТ» проводить з цієї нагоди заходи, спрямовані на інтеграцію в суспільство дітей з вадами здоров’я.

– Ми вирішили провести зустріч з тими, хто може поділитися своїм успіхом, перемогами, дати добру пораду й надихнути, – говорить директор ЦДТ Людмила Дивнич. – Це свято душевного тепла, гарячих сердець і вірної дружби.

На емоційну, сповнену життєвим досвідом і мудрістю «Зустріч друзів» завітали герої нашого часу, які можуть стати прикладом для підростаючого покоління. Молодший сержант 90-го окремого аеромобільного батальйону Євген Одновол більше року боронив країну від зовнішнього ворога на Сході, браву участь у найзапекліших боях, зокрема в Донецькому аеропорту. Він пройшов шлях від звичайного солдата, гранатометника до командира відділення першої роти. З присутніми Євген поділився своїми переживаннями, спогадами про війну і мудрістю, яку перейняв у бойових побратимів.Ніколи не здаватися й не обертатися назад дітей вчили одержимі спортом, відомі в Україні і за її межами дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор в Сіднеї, дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор в Афінах, заслужений майстер спорту, багаторазовий рекордсмен і чемпіон світу, почесний громадянин міста Черкаси Антон Скачков та дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор в Афінах, заслужений майстер спорту, почесний громадянин Луганська Олександр Дорошенко. Серед останніх здобутків Олександра – золота й срібна нагороди на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, що проходив у місті Доха (Катар). Завдяки перемозі він отримав ліцензію на право участі наступного року в літніх Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

– Я хочу, щоб ви стали успішними в майбутній професії, – зазначив Олександр Дорошенко, звертаючись до дітей. – У світі немає нічого неможливого. Ви тільки ставте перед собою мету і сміливо до неї йдіть.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку