<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.11.2015

Волонтери підприємства допомагають воїнам утеплитися на зиму

З настанням осінніх холодів на перший план знову вийшло завдання тепло вдягти українських воїнів. Волонтери групи «Україна понад усе» Черкаського «Азоту» придбали все необхідне для 9-­ти працівників підприємства, які проходять нині службу в АТО.

Це Роман Вашкевич (цех К­-3), Олег Гаврилюк (А-­3), Денис Волик (цех зв’язку), Олександр Богуш (А­-5), Валерій Пономаренко (ЗЦ), Юрій Лепьошкін (М-­9), Андрій Курило (М-­9), Микола Павлюк (М-­9) та Владислав Діденко (К­-9). Залежно від потреб, для них було придбано зимові берці, термобілизну, форму «Горка», рукавиці, наколінники, дощовики, розгрузки тощо. Співпрацюють волонтери «Азоту» і з 73 Морським центром спеціальних операцій (м. Крамоторськ). Нещодавно його бійці отримали 170 тюбиків сала, перекрученого з часником і перцем, та майже 200 тюбиків з лимоном, імбиром та медом. Їх азотівці виготовляють спільно з активістами КСН «Дніпровський».Крім того, медики 53 ОМБр отримали від волонтерів обігрівач, теплі речі та робочі рукавиці. Передати їх на передову допомогла Самооборона Сміли.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку