<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.11.2015

Виконання паперової роботи на «Азоті» забезпечує бюро розмножувальної техніки

Сотні тисяч примірників журналів, рапортів, бланків та багато інших необхідних для роботи підприємства документів друкується в бюро розмножувальної техніки Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Завдяки цьому відділу вся необхідна друкарська продукція виготовляється безпосередньо на території товариства.

Нині тут працюють 10 осіб: оператори копіювально-розмножувальних машин, друкарі, палітурники. Нещодавно цей структурний підрозділ очолив Михайло Шкарупа – молодий спеціаліст, який має досвід роботи у сферах технічного дизайну та поліграфії. Увійти в курс справи йому допомагає попередній керівник БРТ ветеран праці, Михайло Захарін, який більше 20-ти років очолював бюро і зараз продовжує працювати в ньому на посаді консультанта.


У типографії БРТ: М.Шкарупа, О.Лісіна, А.Жура і С.Орловська

Бюро розмножувальної техніки має кілька підрозділів, кожен з яких виконує свою функцію. Так, розміщена в приміщенні ремонтно-механічного цеху типографія плаского офсетного друку друкує і збирає журнали, рапорти та іншу багатотиражну продукцію. Мінімальна кількість замовлення – від 1000 примірників. Підрозділ, що розміщується в приміщенні центральної лабораторії, виготовляє копії різноманітних схем та креслень, які використовуються на виробництві. Особливо потребують такої послуги проектно-конструкторський відділ та відділ головного будівельника.


Оператор копіювально-розмножувальних машин К.Білик

Ще одне відділення БРТ розташовується в приміщенні заводоуправління товариства. Тут виконується оперативний і повноколірний друк, копіювання документів. До речі, вітальні адреси ювілярам, запрошення та квитки на святкові заходи, корпоративні вітальні листівки на свята, грамоти та інша святкова і сувенірна продукція – це теж справа рук колективу БРТ. А ще у штаті цього відділу працює коректор, який перевіряє на грамотність всі накази й розпорядження, а також тексти, що використовуються в друкованій продукції бюро.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку