<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

01.12.2015

У спорткомплексі пройшли змагання з дартсу

Наприкінці листопада 2015 року в спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» пройшов турнір з дартсу серед працівників структурних підрозділів товариства, присвячений річниці Євромайдану.

Турнір проходив як серед чоловіків, так і серед жінок. Серед чоловіків переможцем став начальник служби колії залізничного цеху Валерій Горохівський. Фактично на рівних із ним ішов заступник голови профкому ПАТ «АЗОТ» Андрій Лукашенко, який посів ІІ місце. На третій сходинці турніру – торішній чемпіон товариства, електромонтер цеху електропостачання Андрій Котов, який у «перекидці» за ІІІ місце переміг Олександра Демидченка, працівника цього ж цеху.У жінок перемогу в турнірі отримала диспетчер товариства Ірина Ілмедова, на другому місці – Лариса Краснова з цеху К-­2, на третьому – Олександра Бєляк з управління товариства. Четверте місце за Вікторією Соловйовою з 1 ДПРЗ, п’яте місце посіла Юлія Зелінська з 18 ДПРЧ. Замкнула шістку фіналістів Ольга Лісіна з бюро розмножувальної техніки.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку