<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

30.12.2011 Шановні виробничники та партнери, дорогі черкащани!
Стає цілком ймовірним те, що рік 2011-й безповоротно наближається до завершення і на зміну йому уже готовий прийти рік 2012-й. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки зробленого. Нехай у наступному році кожен із вас буде успішний у справах, бо саме ці успіхи формують як особистий, так і колективний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

27.12.2011 2011 рік став рекордним з виробітку окремих видів продукції
Кілька днів залишилося до Нового 2012 року. І хоча остаточні результати щодо виробничого-господарської діяльності за рік, що відходить у минуле, колектив ПАТ «АЗОТ» підіб’є у січні, уже зараз є прогнозовані цифри виконання планових показників окремими виробництвами. Із семи видів продукції економічна служба зафіксувала найвищі показники за всю історію роботи цехів.

14.12.2011 «Азот» продовжує реалізовувати соціальні проекти
Напередодні Дня Святого Миколая, 14 грудня, в гості до вихованців Смілянського будинку-інтернату для дітей-інвалідів завітали представники від ПАТ «АЗОТ» та привезли подарунки: два холодильники й пральну машину, аби зробити комфортнішим життя як дітей, так і працівників інтернату.

13.12.2011 Палац культури «Дружба народів» перекрили за сучасними технологіями
Сучасним покриттям даху з ПВХ-мембрани може відтепер похвалитися Палац культури «Дружба народів» ПАТ «Азот». Це друга в Черкасах будівля з подібним покрівельним матеріалом. Фірма, яка виконує роботи, дає на нього 10 років гарантії, виробник – швейцарська фірма – заявляє про 50 років бездоганної служби.

01.12.2011 Знову в гостях у дітей
Уже кілька років ПАТ «Азот» надає допомогу Смілянському будинку-інтернату для дітей-інвалідів: грошима, обладнанням, апаратурою, транспортом… Нині в інтернаті перебуває 171 дитина. Серед них 52 дитини лежачі, 43 – позбавлені батьківського піклування.

11.11.2011 Ремонт Палацу культури «Дружба народів» розпочався
Уже кілька тижнів у Палаці культури «Дружба народів» ПАТ «Азот» (м.Черкаси) кипить робота: ремонтується дах і два танцювальних зали, замінюються вікна.

07.11.2011 Підписано тристоронню угоду
7 листопада 2011 року підписано тристоронню угоду про співпрацю між ПАТ «Азот», обласною та міською владою, яка передбачає проведення капітального ремонту доріг, Палацу культури «Дружба народів», площі та фонтану перед ним, а також будівництво дитячих і спортивних майданчиків.

02.11.2011 Черкасці отримають оновлений Палац «Дружба народів»
Понад 30 млн. грн. планує вкласти керівництво ПАТ «Азот» в реконструкцію Палацу культури «Дружба народів». Якщо все йтиме за планом, нове обличчя найбільшого в області закладу культури, черкасці побачать вже на День міста наступного року.

28.10.2011 «Азот» завершив ремонт доріг
Дороги, що ведуть до Черкаського ПАТ «Азот», попри їх довгострокову експлуатацію (з тих пір, як по них востаннє пройшов асфальтовий каток, минуло майже десять років), ще й сьогодні вважаються одними з кращих у місті.

25.10.2011 Молодим фахівцям підприємства надаватимуть житло
60 квартир планується надати в найближчі два роки молодим спеціалістам, які прийдуть працювати на ПАТ «Азот». Адже у планах товариства – розширення виробництв, які вимагатимуть додаткової робочої сили.

22.09.2011 Керівники Центральної Ради профспілки відвідали «Азот»
Сьогодні на Черкаському «Азоті» з доволі приємною місією побувала делегація Центральної Ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.


Новини 782 - 792 з 865
Початок | Попер. | 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 | Наст. | Кінець Все