<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

20.03.2012

Весна пожвавлює закупівлю добрив

На повному навантаженні впродовж останніх місяців працює цех аміачної селітри М-9 Черкаського ПАТ «АЗОТ», виробляючи щодоби 3200 тонн гранул родючості для потреб сільгоспвиробників.


Інколи біля прохідної утворюється черга з автомобілів

Якщо кілька тижнів тому добрива здебільшого відвантажували у вагони і відправляли споживачам залізницею, то з початку березня цей процес активізувався ще й самовивозом, тобто аграрники поспішають закупити добрива і забрати їх автомашинами. Тож і не дивно, що біля прохідної підприємства зазвичай у цей місяць вибудовується черга за продукцією.

За словами начальника цеху І.Г. Мартем’янова, якщо простежити за динамікою відвантажень, то побачимо, що обсяг самовивозу значно зріс. Для порівняння: 1 березня було відвантажено 347 тонн, а 6 березня – понад 900 тонн. Сьогодні ця цифра є ще більшою.

До того ж, цех ділиться своїм виробітком із цехом М-7, відправляючи щодоби майже 300 тонн аміачної селітри на плав для виробітку карбамідо-аміачної суміші (КАС). За інформацією економічної служби у лютому цех М-9 виконав виробниче завдання на 101,7 відсотка, а М-7 (КАС) – на 165,3 відсотка. Якими будуть остаточні показники з виробітку цих видів продукції у березні – говорити поки що рано. Проте, взятий темп у роботі, подає надії, що і нинішній місяць буде сприятливим для успішного виконання доведених завдань.

Євдокія Мацокіна,
фото Олександра Ковальова
 

Возврат к списку