<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

19.03.2012

Палац «Дружба народів» закрився на ремонт

З 19 лютого Палац культури «Дружба народів» ПАТ «АЗОТ» остаточно закрився на ремонт, адже роботи вже розпочалися у його великій залі. Нині тут іде заміна старих крісел на нові – сучасні та зручні, демонтаж сцени та покриття підлоги, проводиться ревізія системи автоматичного пожежегасіння. Уже замовлено «одяг» для сцени.


З настанням першого тепла закипіла робота на площі навколо «Дружби народів». Почалася заміна труб зовнішньої каналізації, демонтаж плит, проводиться обстеження фасаду, підготовлено до гідроізоляції пожежний резервуар. Повним ходом ідуть роботи й у великій залі Палацу, зокрема, монтуються нові зручні крісла.

– Коли глядачі завітають після ремонту на концерти, не впізнають оновлену залу, – зазначила заступник директора з персоналу ПАТ «АЗОТ» Галина Бурлака. – Нині тривають роботи ще у двох гримерних, на сходах, в туалетах загального користування, проводиться обстеження сигналізації у фойє. Вже визначили фірму, яка займатиметься поліруванням натурального каменю, використаного в оздобленні Палацу: граніту, туфу, мармуру.

– Зараз іде підготовка площі до реконструкції, – розповідає начальник соціально-комунального відділу ПАТ «АЗОТ» Григорій Кузьменко. – Незабаром будемо приступати до демонтажу граніту на фонтані й передавати площу підрядникам, які вже проводитимуть роботи з її реконструкції та благоустрою.

Обстежують нині спеціа-лісти й «обличчя» «Дружби народів» – панно, розміщене над центральним входом.

Як розповів Григорій Кузьменко, вже нині над реконст-рукцією Палацу працють більше 10-ти підрядних організацій, а після проведення наступних тендерів, їх стане ще більше. Задіяні в ремонті й підрозділи товариства. Так, працівники ремонтно-господарського цеху фарбують труби у залі та білять сцену, управління капітальних ремонтів виконувало демонтаж крісел, цех захисних покриттів – надає будівельні ліса.

Палац культури «Дружба народів» буде повністю оновлений, матиме навіть автономну систему опалення та міні-АТС, а за оздобленням, якістю світлової та звукової апаратури найбільший концертний майданчик Черкащини не матиме собі рівних в області.

Наталія Бакалова,
фото Михайла Захаріна


Возврат к списку