<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

14.08.2012 На Черкаському «Азоті» продовжуються планові капітальні ремонти
Згідно зі заздалегідь розробленим планом капітальних ремонтів на 2012 рік такі заходи уже виконані в кількох технологічних структурних підрозділах підприємства.

14.08.2012 Капітальні ремонти аміачних агрегатів «Азоту» допоможуть знизити витрати газу та модернізувати виробництво, - президент «Азоту» Валентина Жуковська
Традиційно влітку попит на мінеральні добрива знижується, і цей період викристовується всіма хімічними підприємствами (і не лише українськими) для проведення капітальних ремонтів агрегатів, здійснення заходів по модернізації виробництва.

23.07.2012 Діти робитимуть із «Дружби народів» «Чарівний палац»
Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» та ПАТ «АЗОТ» оголошують конкурс дитячого малюнка «Чарівний палац» і пропонують подавати малюнки на тему «Яким я бачу оновлений Палац культури «Дружба народів».

23.07.2012 У гуртожитках підприємства тривають ремонтні роботи
Заплановані ремонтні роботи розпочалися відразу в двох холостяцьких гуртожитках ПАТ «АЗОТ», що знаходяться на вулицях Калініна і Толстого. На ці цілі, як повідомила Почесний Президент «Азоту» Валентина Жуковська, було виділено 2,5 млн. грн.

19.07.2012 Із «запланованими» надзвичайними ситуаціями служби взаємодії «Азоту» справилися успішно
17-19 липня на території Черкаської області під керівництвом МНС України пройшли командно-штабні навчання, перший етап яких було розпочато на території Черкаського ПАТ «АЗОТ».

05.07.2012 Є на «Азоті» богатирі
Уже кілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнському святі богатирської слави на призи пам’яті Івана Піддубного Сергій Юхно та Сергій Конд-ратьєв – інженери департаменту безпеки ПАТ «АЗОТ».

04.07.2012 Хор ветеранів «Азоту» поїде на фестиваль до Чернігова
Хор ветеранів «Азоту» представлятиме Черкащину на відкритому фестивалі традиційної слов’янської культури «Київська Русь», який проходитиме з 17 по 19 серпня на Чернігівщині.

04.07.2012 Керівники товариства не зраджують футболу
Вже традиційними стали матчі з міні-футболу за участі керівників ПАТ «АЗОТ», починаючи від Голови Правління, його заступників і директорів за напрямами до керівників окремих управлінь.

03.07.2012 «Азотівці» мають побачити конкретні результати виконання соціальної угоди з містом» – В. Жуковська
Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська контролюватиме використання коштів від соціальної угоди між підприємством та Черкасами. Адже ПАТ «АЗОТ» свої зобов’язання чітко виконує, тепер справа за владою, щоб отримані від підприємства кошти були використані на благо городян і в першу чергу – працівників «Азоту».

02.07.2012 Новий Колективний договір підвищує соціальні гарантії працівників ПАТ «АЗОТ»
20 червня відбулася конференція трудового колективу «Азоту», на якій було підбито підсумки виконання Колективного договору за 2011 рік та прийнято Колективний договір на 2012 рік. Найголовніші зміни, які були внесені до нового документа, стосуються підвищення соціальних пільг для працівників товариства.

18.06.2012 На ПАТ «АЗОТ» розпочалися планові капітальні ремонти цехів
В розпалі нині капітальні ремонти в цехах А-3 та М-9. Так, на виробництві аміаку вже проведено величезну роботу з перевантаження нового каталізатора, який відпрацював свій термін. А в цеху М-9 здійснюється ремонт першого агрегату, після його пуску тут візьмуться за ремонт другого агрегату.


Новини 749 - 759 з 881
Початок | Попер. | 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 | Наст. | Кінець Все