<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.11.2012

Зварювальники «Азоту» змагалися на міжнародному конкурсі

Нещодавно в Одесі на учбово-атестаційній базі ОІАЦ «Прометей» проходив ІХ Міжнародний конкурс професійної майстерності серед зварювальників, на який з’їхалися кращі фахівці цієї справи з України, Росії та Білорусі. Демонструвати вміння зварювати залізо поїхали й черкаські азотівці – Володимир ШКАРБУТА та Євген ТРОКАЙ, які працюють в УКР.


Зліва направо: Євген Трокай та Володимир Шкарбута

Для електрогазозварника  Володимира Шкарбути це вже друга участь в конкурсі. Минулого року він виборов четверте призове місце. Нині піднявся на третю сходинку.

– Цьогорічна конкуренція між учасниками змагань була досить великою, адже сюди з’їхалися призери минулого й позаминулого конкурсів, – розповідає Володимир Шкарбута. – Окрім того, теоретичні й практичні  завдання видалися значно важчими. Все було чітко розраховано в часі, а тому, зібравши  професійні зусилля й знання, максимально зосередився на виконанні визначеної роботи. Впевненості мені й моєму колезі додавала група підтримки в числі заступника начальника УКР Георгія Трохимовича Цвелодуба та начальника дільниці Олега Петровича Коропа. І взагалі, я щиро вдячний керівництву «Азоту», рідному колективу за надану можливість участі в конкурсі міжнародного рівня.

П’яту сходинку посів електрозварник Євген Трокай. Він вважає це непоганим для себе результатом, оскільки із числа близько 50 учасників конкурсу увійшов у п’ятірку кращих.  Особисті результати конкурсанти «Азоту» підтвердили дипломами Товариства зварювальників України, а Володимир Шкарбута в подарунок отримав ще й захисну маску «Хамелеон».

Ніна Гошуренко, фото автора


Возврат к списку