<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

03.09.2012

Щасливої дороги в країну знань!

Феєричне дійство з нагоди початку нового навчального року відбулося 31 серпня в оновленому Палаці культури «Дружба народів» не лише для азотівських першокласників, а й для першокласників та учнів шкіл Придніпровського району. Всього святом було охоплено близько 2 тисяч школяриків, із них – майже 180 дітей, чиї батьки працюють на підприємстві. З напутніми словами та найщирішими побажаннями  на адресу першачків звернулися Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська та Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров. Вони вручили усім першокласникам подарунки, а азотівським ще й гарненькі ранці.– Цьогорічний вересень запам’ятається усім учням, а першокласникам особливо, подвійним святом: відкриттям оновленого Палацу культури «Дружба народів» та Днем знань, – наголосила Валентина Жуковська. – І нехай відтепер, дорогі діти, ця творча домівка гостинно відчиняє вам свої двері. Я бажаю кожному з вас доброї шкільної дороги і великих успіхів!

– День Знань  – це мирний день, необхідний як символ доброти і чистоти помислів, давно всіма шанований, щедрий на усмішки та квіти. Це свято тих, хто навчається, і тих, хто навчає, – зауважив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Звісно, шлях до вершини знань ніколи не був легким, але він цікавий і багатогранний. Адже «знання – це сила», які допомагають кожному будувати свою долю.

У цікаву подорож містами Країни Знань учасників дійства запросили творчі колективи міста, приготувавши пісні, танці.

Офіційне відкриття Палацу культури «Дружба народів» відбудеться 8 вересня 2012 року.
Редакція корпоративних ЗМІ ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку