<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.11.2012

У спорткомплексі товариства «Азот» працює тренажерний зал

Хто давно не навідувався до спорткомплексу ПАТ «АЗОТ», буде приємно здивований змінами, які там відбулися. У капітально відремонтованому просторому вестибулі можна тепер посидіти на зручному дивані чи кріслах, погортати журнали.Тут же розміщені стелажі з нагородами наших спортсменів. Капітально відремонтовані практично всі приміщення, розташовані на першому поверсі: тренажерні зали, роздягальні, душові, туалети. Залишилося лише частково дообладнати їх. А от повністю обладнаний великий тренажерний зал вже активно відвідують азотівці. Тут встановлено бігову доріжку, костер (тренажер для преса), велотренажер, блочну раму, гантельний ряд, лавки для жиму.

Як розповів директор спортзалу ПАТ «АЗОТ» Микола Душка, для спорткомплексу цього року було закуплено спортивний інвентар. Зокрема, два тенісних столи, що особливо важливо, адже наша команда з настільного тенісу вийшла в І лігу і представляє центральний регіон на всеукраїнському рівні.

У спорткомплексі нині за графіком займаються кілька футбольних команд підприємства (пожежників, департаменту безпеки, цехів, керівництва «Азоту»). Тут можна пограти також в настільний теніс чи волейбол. Планується, що в наступні роки ремонт спорткомплексу та оновлення інвентарю продовжуватимуться.

Наталія Бакалова, фото Олександра Ковальова

Возврат к списку