<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

13.09.2012

Мерія та «Черкаситеплокомуненерго» просять ПАТ «Азот» поділитися лімітами на газ для відновлення гарячого водопостачання в мікрорайоні «Луначарський»

Перший заступник мера Віктор Беззубенко та директор комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась 12 вересня звернулися до президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської з проханням втрутитися в ситуацію з 6-тижневою відсутністю в мікрорайоні «Луначарський» і допомогти підприємству отримати ліміти на природний газ. Попередні спроби міської влади знайти вирішення проблеми не увінчалися успіхом.

Владі міста з кожним днем стає все складніше стримувати протест жителів «Луначарки». Відключення мікрорайону від гарячої води відбулося вперше за 10 років. Востаннє такі перебої з гарячою водою були ще за часів мерства Володимира Олійника, згадують мешканці. Люди доведені до відчаю і готові діяти рішуче. На останньому мітингу 10 вересня, люди погрожували, що наступного разу зберуться для того, щоб перекрити дамбу через Дніпро. Особливо обурює людей те, що вони регулярно сплачують за послуги «Черкаситеплокомуненерго», рівень проплат сягає понад 100%. Тож вимагають щоб влада нарешті звернула увагу на їх проблему.
Нагадаємо, причиною відсутності гарячої води є відключення від газу 4 котелень КП «Черкаситеплокомуненерго». Котельні які розташовані по вул.Сумгаїтській, Онопрієнка, Канівській та Гвардійській, НАК «Нафтогаз» відключив ще 20 липня. Причина цього – борги, що є різницею у тарифах, яку має покривати держава. Загальний обсяг різниці в тарифах складає 25,4 мільйони гривень.

Як зазначив директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, шукати альтернативних шляхів і звернутися по допомогу до Валентини Жуковської спонукало те, що в цій ситуації наявні можливості вирішення проблеми уже вичерпані. І тільки «Азот» як найбільший споживач природного газу в області може реально допомогти, а саме – поділитися лімітами на використання газу.

Як стало відомо, увечері 13 вересня 2012 року дві котельні, а саме: по вулиці Онопрієнка і Гвардійській, були підключені до газопостачання.

Редакція корпоративних ЗМІ ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку