<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

06.11.2012 Мешканці гуртожитків одержали оновлені приміщення
Розпочаті ремонти місць загального користування у двох холостяцьких гуртожитках ПАТ «АЗОТ», що по вулиці Калініна і Толстого, на завершальному етапі. Більшість із того, що планувалося зробити, виконано.

05.11.2012 Зварювальники «Азоту» змагалися на міжнародному конкурсі
Нещодавно в Одесі на учбово-атестаційній базі ОІАЦ «Прометей» проходив ІХ Міжнародний конкурс професійної майстерності серед зварювальників, на який з’їхалися кращі фахівці цієї справи з України, Росії та Білорусі. Демонструвати вміння зварювати залізо поїхали й черкаські азотівці – Володимир ШКАРБУТА та Євген ТРОКАЙ, які працюють в УКР.

02.11.2012 У спорткомплексі товариства «Азот» працює тренажерний зал
Хто давно не навідувався до спорткомплексу ПАТ «АЗОТ», буде приємно здивований змінами, які там відбулися. У капітально відремонтованому просторому вестибулі можна тепер посидіти на зручному дивані чи кріслах, погортати журнали.

11.10.2012 Черкаський «Азот» планує понизити споживання газу за рахунок вкладення 40 млн грн в реконструкцію цеху аміаку
Черкаське ПАТ «Азот», що входить в Ostchem, зупинило для проведення капітального ремонту агрегат №1 цехи аміаку (А-3). В ході ремонту, який продовжиться біля 2-х місяців, в модернізацію буде вкладено близько 40 млн грн.

10.10.2012 ЧЕРКАСЬКЕ ПАТ «АЗОТ» ПОДАЄ ПОЗОВ В СУД НА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВОЛОДИМИРА МАМАЛИГУ ЗА БРЕХНЮ
Черкаський «Азот» подає позов до суду проти кандидата в народні депутати по мажоритарному округу №194 Володимира Мамалиги за розповсюдження недостовірної інформації про діяльність підприємства.

24.09.2012 Створений завдяки ПАТ «Азот» реабілітаційний центр допоможе дітям України
В обласній дитячій лікарні з’явилось унікальне обладнання. Воно встановлено в  центрі реабілітації дітей з захворюванням ЦНС, який створений в цьому році за сприяння президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської.

13.09.2012 Мерія та «Черкаситеплокомуненерго» просять ПАТ «Азот» поділитися лімітами на газ для відновлення гарячого водопостачання в мікрорайоні «Луначарський»
Перший заступник мера Віктор Беззубенко та директор комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась 12 вересня звернулися до президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської з проханням втрутитися в ситуацію з 6-тижневою відсутністю в мікрорайоні «Луначарський» і допомогти підприємству отримати ліміти на природний газ.

10.09.2012 Відкриття «Дружби народів» стало справжньою подією для Черкас
Реставрований у рекордні строки Палац культури «Дружби народів» гостинно відчинив двері черкасцям 8 вересня – в день, коли 50 років тому було закладено «першу цеглину» в будівництво нинішнього ПАТ «АЗОТ».

07.09.2012 Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров визначений найкращим підприємцем-керівником року
В номінації «Підприємець (керівник підприємства) «Созидатель – Той, що створює 2012» було нагороджено Голову Правління ПАТ «АЗОТ» Віталія Склярова. Це є символічним – адже реконструйований «Азотом» у рекордні строки палац культури «Дружба народів» найкраще асоціюється з творінням.

07.09.2012 Тролейбус, подарований ПАТ «Азот» Черкасам на День міста, незабаром вийде на маршрут
Міська рада 6 вересня погодилась прийняти у власність громади міста рухоме майно ПАТ «АЗОТ» – тролейбус, подарований Черкасам на День міста 2 червня. За таке рішення проголосували 38 депутатів.

03.09.2012 Щасливої дороги в країну знань!
Феєричне свято з нагоди початку нового навчального року відбулося 31 серпня в оновленому Палаці культури «Дружба народів» не лише для азотівських першокласників, а й для першокласників та учнів шкіл Придніпровського району.


Новини 738 - 748 з 881
Початок | Попер. | 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 | Наст. | Кінець Все