<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

08.02.2013

Профактив хіміків із Cєвєродонецька побував на Черкаському «Азоті»

Представники профкому Сєвєродонецького «Азоту» 6-7 лютого відвідали з робочою поїздкою Черкаське ПАТ «АЗОТ». Вони побували на території підприємства, у спорткомплексі, в ПК «Дружба народів», ознайомилися з особливостями роботи профспілкової організації черкаських колег.


Учасники зустрічі діляться враженнями. Зліва голова профспілки Сєвєродонецького «Азоту» Валерій Черниш

До делегації увійшли керівники профкому ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», які відповідають за певні напрямки соціально-культурної роботи: голова спортивного клубу «Хімік», голова учнівської профспілки, директор Палацу культури і техніки, голова комісії з охорони праці проф-кому, бухгалтери, заступник голови профкому. Очолював делегацію голова профспілкової організації Валерій Черниш.

Як розповіли гості, профспілка Сєвєродонецького «Азоту» нараховує майже 12 тис. членів. За одиничними винятками до неї входять усі 8,5 тис. працівників товариства. Крім того, існує учнівська профспілка, членами якої є викладачі й студенти трьох підшефних підприємству училищ, та профспілка непрацюючих пенсіонерів, яка функціонує паралельно з ветеранською організацією.

– Наша поїздка була напруженою і змістовною. Як і планували, ми обмінялися з черкаськими колегами корисним досвідом в організації роботи за різними напрямками, – зазначив Валерій Черниш. – Для профспілок наших підприємств це особливо важливо, оскільки вони входять до одного холдингу, а значить у подальшому ми працюватимемо разом над спільними проектами.

Найбільше сєвєрончан вразили чистота і порядок на території підприємства та реконструйований Палац культури «Дружба народів».
– За останні три роки я побував на багатьох українсь-ких підприємствах, деякі в повному занепаді. Натомість OSTCHEM дуже багато вкладає в соціальну сферу не лише своїх підприємств, а й міст в яких вони розташовані, – зазначив голова сєвєродонецької профспілки.
Гості залишились задоволеними поїздкою та запевнили, що плідна співпраця між профспілковими організаціями підприємств триватиме і надалі.

Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку