<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

28.02.2013

Армборці «Азоту» готуються до Спартакіади

Наприкінці лютого відбулася особиста першість «Азоту» з армрестлінгу серед працівників структурних підрозділів підприємства Черкаського ПАТ «АЗОТ». «Запекла боротьба руками» – так простіше називають цей поєдинок, що не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне – це сила, спритність і витривалість, якості, властиві справжньому чоловікові.

– Спортивні змагання проходили в трьох вагових категоріях: до 80 кг, до 90 і більше 90 кг  і носили відбірковий характер. Кращі амборці  у вагових категоріях до 90 і більше 90 кілограмів будуть представляти цей найбільш демократичний і «мирний» вид спорту на Спартакіаді підприємств азотної групи, що пройде в третій декаді квітня в Рівному, – розповідає інструктор спорткомплексу Іван Челомбітько.


Переможці змагань – найсильніші армборці «Азоту»

За результатами змагань в число переможців увійшли:
у ваговій категорії до 80 кг: Віталій Д’якун із цеху К-6, Олександр Крот із ТОВ «Скат-центр» та Костянтин Коваленко з цеху захисних покриттів, які відповідно посіли перше, друге й третє місця;
у ваговій категорії до 90 кг перемогу здобули: перше місце Микола Білазін із цеху І-1; друге – Ярослав Дудник із ТОВ «Скат-центр» і третє – Дмитро Головань із державного пожежно-рятувального загону;
у ваговій категорії більше 90 кг: перше місце закріпилося за Сергієм Юхно з департаменту безпеки, друге – за Михайлом Барановим із цеху М-7 і третє за Іваном Сухарьковим з департаменту безпеки.

Можна бути впевненими, що хороші результати азотівські силачі продемонструють і під час квітневої Спартакіади в Рівному, чого,  принаймні,  їм  і бажаємо.


Ніна Гошуренко, фото Михайла Захаріна

Возврат к списку