<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.01.2013

Підбиваємо підсумки новорічного конкурсу...

Завершився четвертий конкурс, проведений редакцією серед читачів газети «Черкаський Азот», на тему новорічно-різдвяних свят. Його учасникам було запропоновано подати на конкурс оригінальні новорічні тости, рецепти вишуканих страв, вірші про Новий рік, або ж розповісти про той Новий рік, зустріч якого найбільше запам’яталася. Підсумки конкурсу були підбиті 16 січня.


В.Л.Скляров вручає подарунок О.М.Булаєнко

– Подані на конкурс матеріали були опубліковані на сторінках газети «Черкаський Азот», і читачі мали змогу з ними ознайомитися, – наголосила головний редактор Євдокія Іванівна Мацокіна. – Цікавий новорічний тост надіслала до редакції апаратник котельного цеху Олена Вікторівна Калмикова; оригінальні рецепти: пиріг «Зимові узори» та салат «Вишуканий» запропонував один з найактивніших дописувачів нашої газети, без сумніву – найкращий кулінар, ветеран праці ПАТ «АЗОТ» Олександр Михайлович Булаєнко. Гадаємо, що його рецепти знайшли чільне місце в кулінарній книзі не однієї господині. Вони – легкі, прості, а головне – смачні. До номінацій нагороджень увійшов старший майстер зміни цеху К-5 Володимир Петрович Ковальчук, який написав вірш «Новий рік». Захоплюючою видалася розповідь про те, як святкували Новий 1979 рік студенти Київського політехнічного інституту, де навчалася Зоя Василівна Хорольська – начальник відділу охорони навколишнього середовища. Не помилюся, коли скажу, що її спогади повернули кожного з нас у найромантичніші часи студентської юності. Приємно, коли в конкурсах беруть участь діти наших працівників. Донька кореспондента газети Наталії Бакалової 15-річна Вікторія надіслала до редакції фотосвітлинку, на якій зображена її п’ятирічна мама, та написала гумористичний вірш «Веселі» сніжинки».


Пам’ятне фото учасників конкурсу після нагородження

Цінні подарунки всім учасникам новорічного конкурсу вручив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров, зазначивши, що такі конкурси серед виробничників продовжуватимуться й надалі. А на переможців чекатимуть цінні призи.

Насамкінець Є.І.Мацокіна подякувала всім, хто долучився до проведення конкурсу. Зокрема, співробітникам управління постачання на чолі з Володимиром Вікторовичем Гарькушкою, які всіляко сприяли вибору та купівлі подарунків. А також Віталію Леонідовичу Склярову за підтримку добрих справ.

Ніна Гошуренко, фото Михайла Захаріна

Возврат к списку