<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.09.2012

Тролейбус, подарований ПАТ «Азот» Черкасам на День міста, незабаром вийде на маршрут

Міська рада 6 вересня погодилась прийняти у власність громади міста рухоме майно ПАТ «АЗОТ» – тролейбус, подарований Черкасам на День міста 2 червня. За таке рішення проголосували 38 депутатів.Відсьогодні дарунок «Азоту» став власністю міста. Але до часу виходу тролейбусу на лінію має відбутися ще низка офіційних процедур. У тому числі – реєстрація тролейбуса в податковій та органах Державтоінспекції. Крім цього, міська рада має прийняти ще одне рішення – про передачу подарованого «Азотом» тролейбуса на баланс комунального підприємства «Черкасиелектротранс», яке займається пасажирськими перевезеннями. Як повідомив начальник управління вуличної інфраструктури і транспорту міськвиконкому Андрій Наумчук, після отримання всіх погоджень і прийняття на баланс «Черкасиелектротрасу», тролейбус вийде на лінію. Орієнтовно це має відбутися за 10 робочих днів.

– Тролейбус готовий до виходу на лінію. Ми відібрали для цього тролейбуса найкращого водія, який пройшов навчання. Чекаємо на нове засідання Черкаської міської ради і дуже сподіваємося, що депутати оперативно приймуть рішення про передачу тролейбуса на баланс комунального підприємства «Черкасиелектротранс». Тоді вже можна буде конкретно говорити про час коли він вийде на лінію. Я дуже хочу щоб це відбулося якомога швидше, – зазначає президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.

Попередньо планувалося, що новий тролейбус курсуватиме за маршрутом №1 «ВАТ «Аврора» – санаторій «Україна». Тролейбус має низьку підлогу і зручний для людей із обмеженими можливостями.

Редакція корпоративних ЗМІ ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку