<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

12.04.2013 Працівники Черкаського «Азоту» уклали Колективний договір на 2013 рік
11 квітня відбулася конференція трудового колективу Черкаського ПАТ «АЗОТ», на якій було підбито підсумки виконання Колективного договору за 2012 рік та прийнято Колективний договір на 2013 рік. Голова Правління Віталій Скляров та голова профкому Василь Іванов у своїх виступах акцентували увагу на виконанні основних питань виробничої та соціальної політики підприємства.

04.04.2013 На Черкаському ПАТ «АЗОТ» визначали найкращих зварювальників
Конкурс професійної майстерності серед зварювальників на Черкаському «Азоті» було організовано вперше. Він пройшов днями в управлінні капітальних ремонтів, і фактично є підготовкою до конкурсу зварювальників підприємств OSTCHEM Group DF, який, можливо, пройде на базі Черкаського «Азоту».

03.04.2013 У футболістів ПАТ «АЗОТ» з’явилася потужна група підтримки
Сім працівниць договірного відділу департаменту аналізу, планування і тендерних процедур ПАТ «АЗОТ» утворили групу підтримки для двох команд з міні-футболу, в яких грають представники керівного складу підприємства. Учасниці групи мають усі необхідні атрибути: форму, тріщалки, помпони, дудки та плакати.

02.04.2013 Цех з виробництва карбаміду М-6 відзначив 25-річчя
Майже 7 мільйонів тонн продукції вироблено в цеху М-6 за 25 років, які минули з часу його пуску. 31 березня 1988 року тут було отримано першу продукцію, зразки якої зберігаються у «цеховому музеї історії» й донині.

29.03.2013 GROUP DF РАЗВЕРНУЛА ПРОИЗВОДСТВО УДОБРЕНИЙ В ЭСТОНИИ
Холдинг OSTCHEM, объединяющий предприятия азотной химии Group DF, восстановил работу своего эстонского актива – химического предприятия «Нитроферт». Производственная мощность завода составит 280 тысяч тонн продукции в год. Запуск предприятия   открывает для группы новые перспективы по выходу на европейский рынок удобрений.

25.03.2013 Голову Правління Черкаського ПАТ «АЗОТ» Віталія Леонідовича СКЛЯРОВА визнано «Людиною року»
23 березня 2013 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася сімнадцята урочиста церемонія вручення премії «Людина року – 2012». Із числа 48 лауреатів у 16 номінаціях таємним голосуванням були визначені найбільш видатні особистості, які досягли значних успіхів у важливих для держави сферах діяльності.

11.03.2013 ОSTCHEM підтримав святкування Шевченківських днів у Черкасах
Більше 5 тисяч осіб взяли участь в програмі святкування 199-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка «Шлях до Тараса» в Черкасах. Заходи, присвячені цій даті, проходили 2-9 березня в Палаці культури «Дружба народів» ПАТ «АЗОТ» за підтримки холдингу ОSTCHEM Group DF.

07.03.2013 Дорогі жінки «Азоту»!
Щороку весна починається красивим святом – 8 Березня, яке з-поміж усіх свят виділяється своєю особливою величчю, життєдайним сонцесяйним теплом, високою духовністю. Бо це – свято жінки, свято берегині роду людського.

07.03.2013 Квіти, шампанське та живий фонтан…
Такі приємні сюрпризи приготувало керівництво ПАТ «АЗОТ» для своїх жінок під час святкування 8 Березня. На східцях їх зустрічали галантні курсанти в формі, і кожній дарували по троянді, а у фойє «Дружби народів» уже були накриті столи з цукерками та шампанським.

07.03.2013 Дмитро Колдун: хімік за освітою, співак та музикант за покликанням
Цього року жінок Черкаського «Азоту» привітав зі святом 8 Березня білоруський співак Дмитро Колдун, останні пісні якого вирізняються особливим ліризмом і відповідають настрою весняного свята кохання і краси.

28.02.2013 Армборці «Азоту» готуються до Спартакіади
Наприкінці лютого відбулася особиста першість «Азоту» з армрестлінгу серед працівників структурних підрозділів підприємства Черкаського ПАТ «АЗОТ». «Запекла боротьба руками» – так простіше називають цей поєдинок, що не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне – це сила, спритність і витривалість, якості, властиві справжньому чоловікові.


Новини 716 - 726 з 881
Початок | Попер. | 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 | Наст. | Кінець Все