<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

29.04.2013

У Черкаській області відбулись антитерористичні навчання на ПАТ "АЗОТ"

25 квітня координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Черкаській області проведені антитерористичні командно-штабні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки, підприємстві хімічної промисловості – ПАТ «Азот».Мета навчання – перевірка ступеня готовності, вдосконалення та відпрацювання системи взаємодії персоналу хімічного підприємства, підрозділів силових міністерств та відомств, органів влади та управління під час проведення заходів антитерористичної спрямованості, перевірка ступеня захищеності ПАТ «Азот» та найбільш уразливих і техногенно-небезпечних об’єктів виробництва від можливих терористичних проявів, відпрацювання питань мінімізації наслідків можливого терористичного акту.

У навчаннях були задіяні сили та засоби регіональних органів СБУ, МВС, ДСНС, ДПтС України в Черкаській області, Навчального центру Державної прикордонної служби України, окремого батальйону Внутрішніх військ МВС України, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської ОДА, Черкаського зонального відділення військової служби правопорядку, Управління цивільної оборони Департаменту ЖКГ Черкаської міської ради, Головного управління Держепідемслужби України в Черкаській області, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, інших установ та організацій регіону.

Представники відомств відпрацювали систему оповіщення та алгоритми дій, стратегію та тактику недопущення і локалізації терористичних проявів за складних умов роботи на об’єкті підвищеної техногенної небезпеки. Проведені навчання дозволили підвищити рівень координації та ефективності заходів щодо протидії терористичним проявам в межах функціонування створеної в Україні єдиної державної системи запобігання та припинення терористичних актів і мінімізації їх наслідків.

Прес-центр СБ України

Возврат к списку