<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.05.2013

Ветеранів війни Черкаського ПАТ «АЗОТ» привітали зі святом

Святковий концерт, подарунки та грошові премії чекали на ветеранів війни ПАТ «АЗОТ» 7 травня в приміщенні благодійного фонду «Азот». Зі святом Перемоги ветеранів особисто привітала почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.Чималий внесок у свято зробили вихованці центру дитячої творчості підприємства. На вході вони зустріли ветеранів, вдягли їм георгіївські стрічки та провели в зал. Нікого не залишили байдужими й зворушливі виступи дітей на фронтову тематику. Валентина Жуковська особисто подякувала маленьким артистам та вручила їм по великій шоколадці.Заспівав для ветеранів-азотівців і Черкаський заслужений народний хор. А після концерту всі учасники війни отримали великі продуктові набори, грошові премії та запрошення на святкову програму, що відбудеться в Палаці культури «Дружба народів» 9 травня.

На свято й додому шанованих гостей доставляли спеціальні автобуси.

Нині на обліку в благодійному фонді перебуває 141 ветеран війни. З них 33 учасники бойових дій, 97 учасників війни та 11 членів сімей загиблих.

Возврат к списку