<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

13.06.2012 Море, сонце, пляж… Перші групи азотівців уже відпочили в Криму
5 та 7 червня на море від’їхали дві перші групи відпочивальників, які отримали від профспілки путівки до Криму. Уже не перший рік азотівці надають перевагу відпочинку в пансіонаті «Полімер», що в смт. Миколаївка на західному березі півострова.

13.06.2012 Розпочалася друга зміна літньої школи «Велика гра»
В Дитячому парку черкаських дітей віком 8-16 років знайомлять зі скаутингом, бойовим гопаком, верховою їздою, греблею, проводять майстер-класи із народних ремесел та вчать англійської мови. Навчання та харчування для дітей безкоштовні.

11.06.2012 Черкаські малюки отримають можливість покращити здоров’я
Унікальне обладнання для реабілітації дітей із вадами нервової системи почала отримувати Черкаська обласна дитяча лікарня від ПАТ «АЗОТ».

11.06.2012 Кращий ескіз панно для Дружби народів
Почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська оголосила творчий конкурс на кращий ескіз нового панно для фасаду ПК «Дружба народів».

01.06.2012 Як ми День хіміка святкували
Після урочистої частини на працівників ПАТ «АЗОТ», які зібралися 25 травня в філармонії, чекав зірковий концерт від Тіни Кароль, а 26 травня – відбувся концерт для ветеранів праці підприємства.

01.06.2012 «АЗОТ» відзначив День хіміка. Виробничники та ветерани отримали заслужені нагороди та вітання
Відразу два урочистих заходи влаштували собі напередодні Дня хіміка працівники ПАТ «АЗОТ». 25 травня в залі черкаської філармонії на урочистості та святковий концерт зібралися виробничники, а 26-го – ветерани підприємства.  Привітати колектив товариства зі святом прийшли також перші особи області, міста, керівники багатьох організацій та установ.

30.05.2012 Ветерани праці подорожували історичними місцями Чигиринщини
Екскурсія історичними місцями Чигиринщини відбулася в один чудовий травневий день і залишила по собі приємні незабутні враження. Їх ветерани праці Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ» збережуть надовго, завдячуючи у питаннях організації поїздки та забезпеченні транспортом керівництву підприємства.

29.05.2012 Тенісисти «Азоту» – найкращі в центральному регіоні
Перше місце виборола команда з настільного тенісу «Азот» м. Черкаси на Клубному чемпіонаті України регіональної ліги серед 38-ми команд центрального регіону. За всі IV тури чемпіонату, який тривав 9 місяців, азотівці не програли жодної гри.

25.05.2012 Вітаємо зі святом працівників хімічної промисловості!
Шановні працівники Черкаського «Азоту», колеги споріднених підприємств, партнери! Прийміть найсердечніші поздоровлення з професійним святом – Днем хіміка.

24.05.2012 Для ветеранів підприємства було придбано візки
Три інвалідних візки вручила ветеранам ПАТ «АЗОТ» Почесний Президент підприємства Валентина Жуковська та запевнила, що це лише початок широкомасштабної допомоги ветеранам виробництва.

22.05.2012 ПАТ «АЗОТ» закупило обладнання для дитячої лікарні
Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська вручила головному лікарю Черкаської обласної дитячої лікарні сертифікат на медичне обладнання на суму 7 млн. 899 тис. 464 гривень призначене для Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, що знаходиться в складі лікарні.


Новини 760 - 770 з 881
Початок | Попер. | 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 | Наст. | Кінець Все