<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

11.06.2012 Кращий ескіз панно для Дружби народів
Почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська оголосила творчий конкурс на кращий ескіз нового панно для фасаду ПК «Дружба народів».

01.06.2012 Як ми День хіміка святкували
Після урочистої частини на працівників ПАТ «АЗОТ», які зібралися 25 травня в філармонії, чекав зірковий концерт від Тіни Кароль, а 26 травня – відбувся концерт для ветеранів праці підприємства.

01.06.2012 «АЗОТ» відзначив День хіміка. Виробничники та ветерани отримали заслужені нагороди та вітання
Відразу два урочистих заходи влаштували собі напередодні Дня хіміка працівники ПАТ «АЗОТ». 25 травня в залі черкаської філармонії на урочистості та святковий концерт зібралися виробничники, а 26-го – ветерани підприємства.  Привітати колектив товариства зі святом прийшли також перші особи області, міста, керівники багатьох організацій та установ.

30.05.2012 Ветерани праці подорожували історичними місцями Чигиринщини
Екскурсія історичними місцями Чигиринщини відбулася в один чудовий травневий день і залишила по собі приємні незабутні враження. Їх ветерани праці Благодійного фонду ПАТ «АЗОТ» збережуть надовго, завдячуючи у питаннях організації поїздки та забезпеченні транспортом керівництву підприємства.

29.05.2012 Тенісисти «Азоту» – найкращі в центральному регіоні
Перше місце виборола команда з настільного тенісу «Азот» м. Черкаси на Клубному чемпіонаті України регіональної ліги серед 38-ми команд центрального регіону. За всі IV тури чемпіонату, який тривав 9 місяців, азотівці не програли жодної гри.

25.05.2012 Вітаємо зі святом працівників хімічної промисловості!
Шановні працівники Черкаського «Азоту», колеги споріднених підприємств, партнери! Прийміть найсердечніші поздоровлення з професійним святом – Днем хіміка.

24.05.2012 Для ветеранів підприємства було придбано візки
Три інвалідних візки вручила ветеранам ПАТ «АЗОТ» Почесний Президент підприємства Валентина Жуковська та запевнила, що це лише початок широкомасштабної допомоги ветеранам виробництва.

22.05.2012 ПАТ «АЗОТ» закупило обладнання для дитячої лікарні
Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська вручила головному лікарю Черкаської обласної дитячої лікарні сертифікат на медичне обладнання на суму 7 млн. 899 тис. 464 гривень призначене для Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, що знаходиться в складі лікарні.

21.05.2012 Черкаські школярі вчитимуть англійську та відпочиватимуть
З 4 червня розпочне свою роботу дитячий табір, що організовується за підтримки голови Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», Почесного Президента ПАТ «АЗОТ» Валентини Жуковської. Розташовуватиметься він на території дитячого парку «Казка» в центрі Черкас протягом усього літа.

10.05.2012 Почесний Президент«Азоту» вітала ветеранів
Масове святкування з концертом, солдатською кашею, танцями та задушевним спілкуванням пройшло на площі 700-річчя 9 травня. Організувала його для ветеранів Придніпровського району Черкас Почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.

07.05.2012 Черкаський сульфат амонію – найвищої якості
На 102, 5 відсотка виконав план цех з виробництва сульфату амонію ПАТ «АЗОТ» у першому кварталі цього року. У квітні колектив цеху також справився з поставленим завданням.


Новини 760 - 770 з 878
Початок | Попер. | 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 | Наст. | Кінець Все