<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.07.2012

Хор ветеранів «Азоту» поїде на фестиваль до Чернігова

Хор ветеранів «Азоту» представлятиме Черкащину на відкритому фестивалі традиційної слов’янської культури «Київська Русь», який проходитиме з 17 по 19 серпня на Чернігівщині.

– Ми будемо співати українські народні пісні, у них наша душа, а нерідко й історія, – розповідає староста хору Лариса Павлівна Бондаренко. – Навіть російський письменник Лев Толстой дав глибоку й змістовну оцінку нашій національній скарбниці. Він сказав: «Вірите чи ні, що ні одного народу простих пісень я не люблю так, як вашого. Під їх музику я душею сплю. Стільки в них краси і грації, стільки дужого, молодого чуття й сили». Що ще можна додати до цих глибоких змістовних слів? Ми любимо українську пісню і раді, що їдемо на цей прекрасний фестиваль, у якому беремо участь вперше, хоча на Чернігівщині ми вже виступали. Ще на початку свого творчого шляху ми стали лауреатами фестивалю «Поліське коло». Пам’ятаю, після виступу нас обступили люди, просили, щоб ми заспівали українських народних пісень. І ми співали просто на вулиці. Наш спів збирав все більше й більше шанувальників. Хтось, навіть, думав, що перед ним виступає Черкаський державний заслужений український народний хор. Нам аплодували від душі. Думаю, що й цього разу не підведемо.

Євдокія Мацокіна


Возврат к списку