<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.07.2012

Діти робитимуть із «Дружби народів» «Чарівний палац»

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» та ПАТ «АЗОТ» оголошують конкурс дитячого малюнка «Чарівний палац» і пропонують подавати малюнки на тему «Яким я бачу оновлений Палац культури «Дружба народів».Кожен учень міста та області, віком від 6 до 17 років, може розкрити в роботі власне бачення зовнішнього вигляду та діяльності оновленого Палацу культури, і навіть зобразити заходи, які тут можуть проводитися.

Як повідомляють організатори конкурсу, творчі роботи мають виконуватися в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо), а також – у вигляді саморобок із пластиліну, глини, дерева тощо. Розмір малюнка – чітко визначений: А4 (альбомний лист) або А3. Розмір саморобки не має перевищувати 1 м.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити назву роботи, прізвище, повне ім’я та вік автора, навчальний заклад, контактний телефон (з кодом району/міста), електронну адресу.

Малюнки можна наклеювати на картон, робити аплікації та витинанки, як частину художньої роботи, але не оформлювати рамкою, паспарту, наклейками, що виготовлені поліграфічним способом. Кожен учасник може відправити не більше трьох робіт.

Роботи приймаються до 20 серпня 2012 року за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграда, 39 (представництво ВБФ «Дитячий світ» у Черкаській області). Усі подані роботи будуть представлені 24 серпня на виставці мистецьких робіт з нагоди відкриття Палацу культури «Дружба народів», яка проходитиме у м. Черкаси 24-30 серпня 2012 року.

Возврат к списку