<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.07.2012

Є на «Азоті» богатирі

Уже кілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнському святі богатирської слави на призи пам’яті Івана Піддубного Сергій Юхно та Сергій Кондратьєв – інженери департаменту безпеки ПАТ «АЗОТ».


Наші богатирі – найкращі

Село Красенівка Чорнобаївського району вже традиційно в кінці серпня збирає найсильніших людей Черкащини та України. Торік богатирі «Азоту» вибороли тут третє місце, позаторік – друге.

Планують їхати і на цьогорічне свято. Нещодавно зайняли II місце на обласному спортивному фестивалі «Козацькі забави», що відкриває їм шлях для участі в святі Піддубного. Нині богатирі посилено тренуються. Кажуть, знайшли в місті спортзал, де є потрібні їм знаряддя: колоди, гирі тощо. А ще з нетерпінням чекають на закінчення ремонту спорткомплексу ПАТ «АЗОТ», тренуватися в якому їм було б зручніше.

Наталія Бакалова

Возврат к списку