<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

04.07.2012

Керівники товариства не зраджують футболу

Вже традиційними стали матчі з міні-футболу за участі керівників ПАТ «АЗОТ», починаючи від Голови Правління, його заступників і директорів за напрямами до керівників окремих управлінь.


На спортивному майданчику та на роботі – команда однодумців

В спеку це робити непросто, але найазартніші футболісти не пропускають жодного матчу. Щосереди після закінчення роботи вони прямують у спортзал, одягають форму і розпочинають гру.

– Футбол – це не просто спорт, це спосіб хоча б трохи часу побути разом, відірвавшись від суто виробничих проблем, відчути атмосферу інших стосунків, де немає керівників і підлеглих, а є одна команда гравців, – ділиться враженнями директор з матеріально-технічного забезпечення Максим Горобець.

– Гра у футбол – це також праця. Бігаємо, ганяємо м’яч, усі «у поті лиця», футболки, хоч викручуй. Але від цього ми отримуємо задоволення, загартовуємо себе, випробовуємо на витривалість, тренуємо силу волі. Це ті риси, які допомагають у житті переборювати будь-які труднощі, – так пояснює свою участь у футбольній грі заступник технічного директора Андрій Перехрест.

А для Голови Правління Віталія Склярова важливим є те, щоб індивідуальні, групові й командні дії гравців, завжди були спрямовані на досягнення намічених результатів як на футбольному, так і на виробничому полях діяльності.

Євдокія Мацокіна

Возврат к списку