<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

18.04.2013

ПАТ «Азот» візьме активну участь в акції «За чисте довкілля»

Близько півтисячі працівників «Азоту» візьмуть участь у міському суботнику, що пройде в Черкасах 20 квітня в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Азотівці наводитимуть лад у Першотравневому парку та парку Хіміків: прибиратимуть сміття, обрізатимуть дерева, ремонтуватимуть та фарбуватимуть лавочки.

Крім того, як зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Леонідович Скляров, підприємство допомагатиме місту й на інших ділянках і не лише робочими руками, а й спеціальною технікою для прибирання та вивезення сміття.

– Наші люди прибиратимуть популярні серед черкасців місця для відпочинку та проведення різних культурних заходів – паркові зони, – розповідає Віталій Леонідович. – Надаватимуть також допомогу в наведенні ладу на територіях шкіл, вулицях міста, схилах Дніпра. Ми хочемо, щоб наше місто завжди було чистим і красивим, а тому наведення порядку має бути системною роботою, результати якої ми повинні бачити й відчувати щодня.

Про те, як азотівці працювали на суботнику наші кореспонденти розкажуть в спеціальному репортажі.

ДОВІДКА
Міський суботник 20 квітня проходитиме в рамках проведення всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів, що припадає на третю суботу квітня. Проведення зазначених вище заходів передбачене розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року. На його виконання «Азот» щороку проводить заходи з благоустрою не лише власної території, а й території прилеглої до підприємства. Цього ж року товариство надасть ще й широкомасштабну підтримку в прибиранні міста в цілому.

Возврат к списку