<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.09.2012

Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров визначений найкращим підприємцем-керівником року

У Черкасах роботодавці відзначили творців рідного краю та визначили, хто найбільше сприяв розвитку підприємництва в області упродовж року. Номінантів визначило правління організацій-засновників. Серед основних критеріїв оцінювання – сприяння соціально-економічному розвитку, активна робота із захисту прав та інтересів роботодавців, високий професіоналізм тощо. Найкращим вручили головну нагороду – зменшені копії пам’ятника Митрополиту Тукальському, встановленого в Чигирині. Саме він уособлює людину-творця. Нагорода вже традиційно вручалась у трьох номінаціях.В номінації «Підприємець (керівник підприємства) «Созидатель – Той, що створює 2012» було нагороджено Голову Правління ПАТ «АЗОТ» Віталія Склярова. Це є символічним – адже реконструйований «Азотом» у рекордні строки палац культури «Дружба народів» найкраще асоціюється з творінням. Нагороду вручала керівник групи радників Федерації роботодавців України та президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.

– Це дуже важлива нагорода, яка вже вшосте визначається для людей, які своєю працею, своєю менеджерською силою розвивають бізнес і роблять його ще кращим. Якби ви знали, скільки Віталій Скляров зробив вольових, лідерських, менеджерських і просто чоловічних учинків. Він був саме тією рушійною силою, яка давала нам змогу закінчити всі ремонтні роботи вчасно, – зазначила Валентина Жуковська.

Номінацію «Меценат «Созидатель – Той, що створює 2012» отримав президент ПАТ «Лавр» Олександр Лапін. Номінація «Чиновник «Созидатель – Той, що створює 2012» цього року дісталась першому заступнику голови Державної податкової служби у Черкаській області Володимиру Коломійцю.

– Мета акції – зробити так, щоб ми працювали на благо області, районів, країни. Бізнес сам по собі може багато, але це складно. Влада без бізнесу теж не все може, то ж мета – їх об’єднати, – зазначив вітаючи учасників заходу один з ініціаторів та співорганізаторів заходу, голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков.

Довідка.
Акція «Созидатель – Той, що створює» єдина в Україні. Її унікальність полягає в тому, що в одній із трьох номінацій роботодавці нагороджують кращого чиновника року, який сприяє розвитку бізнесу регіону, кращого роботодавця та мецената року.
Головною нагородою проекту «Созидатель – Той, що створює» є зменшена копія пам’ятника митрополиту Нелюбовичу-Тукальському, встановленого в Чигирині. Скульптура, розміром 37х16х10, виготовлена з бронзи та граніту, скульптором Владиславом Димйоном. Митрополит Нелюбович-Тукальський ще за життя був визнаний людиною, яка створювала. Він мешкав у гетьманській столиці –Чигирині, був першим дорадником гетьмана Петра Дорошенка. Відігравав велику роль у церковному, політичному та культурному житті України. Створював школи, підтримував Києво-Могилянську академію, контактував з визначними діячами Української православної церкви та української культури. На думку засновників номінації, особа митрополита якнайкраще асоціюється з образом людини-творця.


Редакція корпоративних ЗМІ ПАТ «АЗОТ»

Возврат к списку