<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

10.05.2012

Почесний Президент«Азоту» вітала ветеранів

Масове святкування з концертом, солдатською кашею, танцями та задушевним спілкуванням пройшло на площі 700-річчя 9 травня. Організувала його для ветеранів Придніпровського району Черкас Почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська.– Скільки живу, ще такого святкування не пам’ятаю. І пригостили нас гарно, і концерт чудовий, приємна атмосфера, можна поспілкуватися, – ділиться враженнями учасник війни Любов Сергіївна Казакова, яка разом із іншими ветеранами розташувалася за зручними столами під парасольками.Захоплені загальною святковою атмосферою люди не могли всидіти на місці та пускалися в танець під фронтові пісні. Загалом, на свято завітали близько півтисячі черкаських ветеранів. Серед інших частувань: традиційна солдатська каша, яку приготували на польовій кухні Черкаської військової частини, та фронтові сто грамів.

А напередодні 9 травня Валентина Жуковська вітала ветеранів війни, які працювали на «Азоті», та привезла їм в подарунок продуктові набори. Отримали вони й традиційні вже грошові виплати від підприємства до Дня Перемоги. Свято пройшло в невимушеній теплій атмосфері. На очах стареньких з’являлися сльози коли вони чули пісні своєї молодості. А ще – коли всім залом співали улюблену «Катюшу»…

Валентина Борисівна висловила ветеранам слова вдячності за їхній подвиг, за те, що не жаліли ні сил, ні, навіть, життя здобуваючи Перемогу для своєї країни та майбутніх поколінь.
Ветеран «Азоту» Леонід Миколайович Єчкалов пішов на війну 17-річним хлопцем і повернувся додому через 7 років, адже воював ще й з японцями та рік служив після війни. Увесь його бойовий шлях вирізаний кортиком на солдатському кухлі, який вони з внуком випадково знайшли в підвалі якраз напередодні Дня Перемоги.


Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку