<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

07.05.2012

Черкаський сульфат амонію – найвищої якостіНа 102, 5 відсотка виконав план цех з виробництва сульфату амонію ПАТ «АЗОТ» у першому кварталі цього року. У квітні колектив цеху також справився з поставленим завданням.

– Найбільше продукції було вироблено в січні – 104,2 відсотка, – розповідає начальник цеху К-2 Віктор Сергійович Глуханько. – Перевиконали план також у лютому та березні. Завдяки безперебійному забезпеченню транспортом, продукція вчасно відвантажується споживачам. Фактично її залишок на складі мінімальний.

Важливим показником якості сульфату амонію є розмір його кристалів. Черкаське ПАТ «АЗОТ» – єдиний виробник не лише серед вітчизняних, а й серед країн СНД, продукція якого відповідає «ГОСТу».

72% черкаського сульфату амонію, виробленого з початку року, відправлено на експорт, 28% – на внутрішній ринок.

Сульфат амонію (побічний продукт капролактаму) – ефективне добриво, яке з успіхом конкурує з кращими видами продукції азотної групи. Забезпечує приріст урожаю жита, картоплі, бавовни, рису, вівса, цукрового буряка, чаю тощо. Завдяки амонійній формі азоту запобігає накопиченню нітратів в три рази.

Ніна Гошуренко

Возврат к списку