<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

02.04.2012

У «Дружбі народів» оновлять протипожежну систему

Протипожежний резервуар ємністю в півтисячі тонн, подвійна протипожежна система, жаростійка завіса, яка може 60 хвилин утримувати вогонь… Усе це зроблено для того, щоб убезпечити глядачів зали Палацу культури «Дружба народів» ПАТ «АЗОТ» на випадок пожежі.


І зала, й сцена Палацу будуть повністю модернізовані

– Крім надійної протипожежної системи, проект якої нині розробляється, усі металеві конструкції сцени будуть оброблені спеціальним вогнетривким розчином, який протягом 30 хвилин не даватиме металу деформуватися у разі високих температур, – розповідає начальник соціально-комунального відділу ПАТ «АЗОТ» Григорій Кузьменко. – Сьогодні вже тривають роботи з гідроізоляції протипожежного резервуару. До речі, використовується така ж ПВХ-мембрана, як і на даху Палацу.

Загалом і зала, й сцена Палацу будуть повністю модернізовані та реконструйовані. Планшет сцени (а це близько 600 м2) вкриють ясеневим брусом, відновлять також роботу її рухомої частини, реконструю-ють усі вантажопідйомні механізми.

Тривають роботи й на інших ділянках. Так, фірма, яка виграла тендер з-поміж 6-ти учасників, приступила до полірування натурального каменю у фойє Палацу, на 50% готове опалення, йде ремонт гримерних, сходів і туалетів...

Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку