<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

17.04.2012

У квітні попит на добрива випереджає виробіток

Квітень, це той місяць, коли найактивніше купують мінеральні добрива. Як підкреслив комерційний директор ПАТ «АЗОТ» Андрій Владиславович Коваленко, на сьогодні попит випереджає виробіток.


У черзі за карбамідо-аміачною сумішшю (КАС)

– Вся продукція відразу ж відвантажується споживачам, йдучи повз склади. Тому жодної тонни чи кілограма добрив ви на них не знайдете, – зазначив він. – На підтвердження сказаного кожен може побачити поблизу підприємства перед прохідною автомобілі, які вибудовуються у чергу за продукцією. Відвантажуємо як на самовивіз, тобто, автомобілями, так і залізничним транспортом – вагонами, напіввагонами, цистернами. Нині сільгоспвиробники найбільше купують карбамідо-аміачну суміш (КАС). Уперше місячна реалізація КАСу на внутрішній ринок склала 40 тисяч тонн. Таку кількість ми відвантажили у березні. І ажіотажний попит на цей вид добрив не спадає. Адже рідкі комплексні добрива дуже ефективні, та й за ціною вони є прийнятними для споживачів, бо вона не вища за ціну на традиційні добрива, які зазвичай купують наші аграрники. Тож, з року в рік попит тільки зростає. Станом на 10 квітня уже відвантажено 13 тисяч 350 тонн КАСу. Поточний місяць виявився дуже вдалим і для реалізації аміачної селітри, виробіток якої ми також відразу відвантажуємо споживачам, а це 2600 – 2700 тонн щоденно.

Андрій Владиславович наголосив, що все сказане вище стосується продукції, яка збувається виключно на внут-рішньому ринку. Однак, це не означає, що відсутній експорт. Скажімо, одну третину виробітку карбаміду підприємство відправляє закордон, решту, знову ж таки, – на внутрішній ринок. На експорт відвантажується також сульфат амонію. Хоча, пріоритетним для підприємства залишається, все-таки, внутрішній ринок.

Євдокія Мацокіна, фото автора

Возврат к списку