01.07.2019АЗОТІВЕЦЬ ІВАН СУХАРЬКОВ ТА ЙОГО КОМАНДА ПРИВЕЗЛИ ЗОЛОТО З МІЖНАРОДНОЇ РЕГАТИ
Команда веслувальників з Черкас на чолі з президентом Черкаської обласної федерації з академічного веслування, директором Департаменту з якості ПАТ «АЗОТ» Іваном Сухарьковим здобула два золота й срібло на міжнародних змаганнях з академічного веслування серед майстрів Masters Sprint Regatta 2019, що проходили цими вихідними у Литві.
03.06.2019ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЗІБРАЛО ВЕТЕРАНІВ-ХІМІКІВ РІЗНИХ ПОКОЛІНЬ
Через становлення і розвиток Черкаського ПАТ «АЗОТ» – виробника азотних мінеральних добрив, пройшло не одне покоління хіміків – висококласних спеціалістів, починаючи від слюсаря, апаратника, машиніста до інженера-технолога, управлінського складу, які готові були до виконання найскладніших завдань у процесі виробництва на хімічному велетні.
31.05.2019ВІДДІЛУ ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ – 55 РОКІВ
1 червня 1964 року першим інженером з технагляду тодішнього хімкомбінату було призначено Анатолія Івановича Гуслякова. Саме з нього і почалося історія всього підрозділу у структурі Черкаського «Азоту».