19.10.2020НА ПІДПРИЄМСТВІ ПОСИЛЮЮТЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ
У зв’язку із загрозою спалаху коронавірусу та інших сезонних вірусних захворювань, на Черкаському «Азоті» посилено протиепідемічні заходи. Зокрема, забороняється допускати до роботи осіб з ознаками ГРІ, масові зібрання в структурних підрозділах, знаходження без нагальної потреби в приміщеннях, що не є робочим місцем.
12.10.2020МАЙБУТНІ МАГІСТРИ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИКУ НА ЧЕРКАСЬКОМУ "АЗОТІ"
Вже стало доброю традицією приймати на практику в структурні підрозділи товариства студентів Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ), Черкаського політехнічного технікуму (ЧПТ), Національного університету «Львівська Політехніка», Смілянського технологічного фахового коледжу Національного університету харчових технологій та інших вишів.
28.09.2020НА "АЗОТІ" ПРЕДСТАВИЛИ КОМАНДУ ВО "ЧЕРКАЩАНИ", ЯКА ЙДЕ НА ВИБОРИ
Працівникам «Азоту» представили кандидатів у депутати, їхніх колег, які йдуть на вибори від ВО «Черкащани». Частина з них – нині чинні депутати Черкаської міської ради Іван Сухарьков, Ігор Кривошеєв, Григорій Кузьменко та Олександр Сандецький, а частина - вперше балотуються на виборах.
25.09.2020«АЗОТ» ПЕРЕДАВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТУ
ПрАТ «АЗОТ» передав прилади та інструменти для оновлення матеріально-технічної бази кафедри електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ).
25.09.2020ЗА 8 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ВИРОБИВ ПОНАД 1,1 МІЛЬЙОНА ТОНН АЗОТНИХ ДОБРИВ
За 8 місяців 2020 року Черкаський «АЗОТ», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив 1 млн 120 тис. тонн. азотних добрив. Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 300 тис. тонн, карбаміду – 400,3 тис. тонн, КАС – 410,4 тис. тонн, аміачної води – 9,4 тис. тонн.