<-----> <----->
Поиск по сайту
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Опрос

Новости

16.03.2018 ВИРОБНИЧИЙ ЮВІЛЕЙ: КОТЕЛЬНОМУ ЦЕХУ – 30 РОКІВ
У структурі Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM котельний цех є самостійним підрозділом. Мета його діяльності – безперебійне забезпечення цехів товариства енергоносіями – парою, газом, теплофікаційною водою необхідних параметрів.  А ще  цех здійснює прийом та очищення конденсату і видає його споживачам.

22.02.2018 ВАЖЛИВО!!!
На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 15 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Публічного акціонерного  товариства  «АЗОТ» (м. Черкаси) на 2018 рік»

04.01.2018 Оголошується проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення/зміни тарифів на централізоване водовідведення (в частині очищення стічних вод)

28.12.2017 ШАНОВНІ АЗОТІВЦІ! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

26.12.2017 У «ДРУЖБІ НАРОДІВ» ВІДБУЛИСЯ НОВОРІЧН0-РІЗДВЯНІ СВЯТА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ЧЕРКАСЦІВ
20 та  24 грудня в ПК «Дружба народів» відбулися святковий концерт та новорічно-різдвяна театралізована вистава, які керівництво та профспілковий комітет Черкаського ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM організували для дітей працівників підприємства, учнів підшефних шкіл, дітей з багатодітних сімей та вихованців різних дитячих організацій.

08.12.2017 На Черкаському «Азоті» для студентів ЧДТУ провели оглядову екскурсію
7 грудня у рамках співпраці ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM та Черкаського державного технологічного університету щодо взаємного обміну досвідом, навчання науково-педагогічних працівників, проходження практики, сприяння працевлаштуванню майбутніх хіміків тощо на підприємстві відбулася оглядова екскурсія для студентів 3-5 курсів та професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування (МБА) вишу, на чолі з ректором ЧДТУ Олегом Григором.

05.12.2017 З ПРИЗНАЧЕННЯМ!

22.11.2017 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM ВІДНОВИВ ПОТУЖНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА АМІАКУ ТА КАРБАМІДУ
Черкаський «АЗОТ», що входить до групи OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), після  проведення  капітальних ремонтів відновив роботу виробництва аміаку  (цех А-5) та карбаміду (цех М-2).

03.11.2017 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ (ГРОМАДСЬКИХ) ОБГОВОРЕНЬ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПАТ «АЗОТ» У СФЕРІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2018 РІК

01.11.2017 На Черкаському ПАТ «АЗОТ» відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту
На Черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), з метою підвищення рівня безпеки виробництва відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту, спрямовані на практичне відпрацювання дій щодо ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. До навчань були залучені усі об’єктові служби цивільного захисту ПАТ «АЗОТ», спеціалізовані служби цивільного захисту міста та підрозділи управління ДСНС України в Черкаській області.


Новости 41 - 50 из 716
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все