18.12.2019НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРУ ПАТ «АЗОТ» – 55 РОКІВ
Протягом 55 років на Черкаському «Азоті» здійснюється професійно-технічне навчання: підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників товариства, оскільки для успішної роботи підприємства важливу роль відіграють кадри.
02.12.2019Віталій Скляров: стабільна робота виробників міндобрив забезпечить швидкі темпи розвитку АПК
Останні місяці Черкаський «Азот» працює на повному навантаженні, забезпечуючи вітчизняних аграріїв необхідними добривами. Виробничники відчули певну стабільність, проте, як стверджують експерти, без підтримки держави реанімувати хімічну галузь буде складно. Чи підтримується нині вітчизняне виробництво міндобрив і які перспективи чекають на галузь у майбутньому – в інтерв’ю Голови Правління ПАТ «АЗОТ» Віталія Склярова.
29.11.2019ЧЕРКАСЬКИЙ «АЗОТ» ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРАЦІВНИКІВ ВОДОЮ ВЛАСНОГО РОЗЛИВУ
Враховуючи потреби виробничників у питній воді, на базі їдальні №4 комбінату громадського харчування ПАТ «АЗОТ» запрацювала установка розливу води. Таке технічне рішення дало можливість повністю відмовитися від послуг забезпечення питною водою КП «Черкасиводоканал».
28.11.2019«Азот» сприяє розвитку дитячого спорту в Черкасах
У листопаді в спорткомплексі Черкаського «Азоту» розпочала заняття група вихованців черкаського футбольного клубу «Атлетік». Спортивну залу для тренування дітей підприємство надає безкоштовно.
01.11.2019«АЗОТ» РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ З НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ
Черкаський «Азот» візьме участь у впровадженні дуальної системи навчання, що передбачає отримання студентами як теоретичних знань, так і великого практичного досвіду безпосередньо на виробництві. Нині мова йде про напрями «машинобудування», «електротехнічні системи» та «хімічні технології».